Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.304,-
Nee
2007
2026-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Fabia met kenteken 82-XD-RK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 80 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Met 1.170 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 11-06-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1170 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1610 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-04-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-04-13 |
| APK vervaldatum | 2027-06-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Fabia stationwagen
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.195 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Fabia
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
19 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 219.887 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1134 |
| Periode | 2006-06-23 - 2008-07-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1304 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 80 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 34-XJ-VP | 2026-05-21 | |||
| 18-XK-SV | 2026-05-18 | |||
| 70-XH-ZX | 2026-05-21 | |||
| 61-XG-PZ | 2026-05-11 | |||
| 04-XP-NJ | 2026-05-04 | |||
| 37-TT-LS | 2026-04-29 | |||
| 38-TP-XF | 2026-04-29 | |||
| 60-TR-ST | 2026-04-14 | |||
| 75-XL-HR | 2026-04-16 | |||
| 38-TZ-LS | 2026-04-11 | |||
| 28-ZG-BX | 2026-05-15 | |||
| 21-XK-SV | 2026-04-08 | |||
| 08-XB-BF | 2026-05-04 | |||
| 56-TR-SR | 2026-04-03 | |||
| 23-TV-NV | 2026-03-29 | |||
| 20-XL-HS | 2026-03-26 | |||
| 14-TN-ZT | 2026-03-24 | |||
| 81-XD-RK | 2026-03-13 | |||
| 09-TF-LK | 2026-03-12 | |||
| 53-TJ-ZG | 2026-03-10 | |||
| 33-TN-DV | 2026-03-09 | |||
| 33-TX-DJ | 2026-03-23 | |||
| 48-ZF-NB | 2026-03-06 | |||
| 14-XH-XK | 2026-03-05 | |||
| 93-TX-VG | 2026-03-25 | |||
| 61-TR-HJ | 2026-02-26 | |||
| 14-ZD-LL | 2026-02-27 | |||
| 65-XP-PR | 2026-02-26 | |||
| 07-XL-SN | 2025-11-08 | |||
| 20-XG-BT | 2025-10-11 |