Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.442,-
Nee
2006
2026-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A6 met kenteken 82-TB-PB is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 170 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Met een massa van 1.625 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1625 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2130 kg |
| Lengte | 5,02 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-07-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-07-04 |
| APK vervaldatum | 2026-08-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A6 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A6
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 283.275 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1014 |
| Periode | 2006-02-20 - 2012-06-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 726 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 46 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 11 | 1 | € 12.601,- | |
| 2005 | 11 | 1 | € 12.601,- | |
| 2006 | 112 | 7 | € 12.103,- | |
| 2006 | 46 | 4 | € 12.623,- | |
| 2006 | 112 | 7 | € 12.103,- | |
| 2007 | 82 | 6 | € 54.990,- | € 13.132,- |
| 2007 | 64 | 3 | € 12.200,- | |
| 2007 | 64 | 3 | € 12.200,- | |
| 2008 | 58 | 5 | € 45.917,- | € 10.070,- |
| 2008 | 58 | 5 | € 45.917,- | € 10.070,- |
| 2008 | 134 | 7 | € 48.663,- | € 11.445,- |
| 2009 | 42 | 0 | € 45.058,- | € 9.868,- |
| 2009 | 135 | 18 | € 49.174,- | € 9.794,- |
| 2009 | 42 | 0 | € 45.058,- | € 9.868,- |
| 2010 | 12 | 0 | € 47.995,- | € 9.685,- |
| 2010 | 204 | 10 | € 48.773,- | € 9.786,- |
| 2010 | 12 | 0 | € 47.995,- | € 9.685,- |
| 2011 | 5 | 0 | € 41.371,- | € 8.470,- |
| 2011 | 119 | 1 | € 47.894,- | € 9.451,- |
| 2011 | 5 | 0 | € 41.371,- | € 8.470,- |
| 2012 | 6 | 0 | € 44.966,- | € 9.258,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 97-GGH-5 | |||
| 86-JRT-7 | |||
| 99-TH-XN | |||
| 65-TL-GG | |||
| 99-XL-HJ | |||
| 66-TP-VP | |||
| 85-HJV-8 | |||
| 02-XD-JH | |||
| 29-LFX-3 | |||
| 83-KZL-2 | |||
| 95-GJL-2 | |||
| 83-SZ-BG | |||
| 14-HKT-1 | |||
| 96-ZR-NF | |||
| 16-XG-PX | |||
| 89-KZG-4 | |||
| K-136-RD | |||
| 85-SPF-1 | |||
| K-447-PX | |||
| 52-HVS-6 | |||
| 16-GKV-2 | |||
| 46-NRJ-4 | |||
| 75-GXX-5 | |||
| 82-JPT-9 | |||
| 02-HKZ-3 | |||
| 10-LFK-9 | |||
| 39-JDT-1 | |||
| 63-KGB-6 | |||
| 84-LKD-7 | |||
| 00-KPZ-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 76-TD-ND | 2026-05-20 | |||
| RK-007-D | 2026-05-18 | |||
| 77-HFV-9 | 2026-04-27 | |||
| 67-NHT-3 | 2026-04-17 | |||
| 73-XN-LT | 2026-04-20 | |||
| 22-GLJ-4 | 2026-05-06 | |||
| 27-RJT-4 | 2026-05-21 | |||
| 52-GXX-6 | 2026-05-16 | |||
| 01-JBV-6 | 2026-05-19 | |||
| 38-TB-JZ | 2026-04-09 | |||
| 51-KJN-8 | 2026-05-01 | |||
| 39-RJT-7 | 2026-04-28 | |||
| 70-NGJ-9 | 2026-04-29 | |||
| 03-NNP-8 | 2026-04-19 | |||
| 04-NJK-2 | 2026-04-14 | |||
| 31-SN-BT | 2026-03-20 | |||
| 47-GSL-4 | 2026-03-31 | |||
| 25-LPB-1 | 2026-03-28 | |||
| 14-PND-4 | 2026-03-26 | |||
| 25-HDT-5 | 2026-03-30 | |||
| 01-HBF-6 | 2026-03-16 | |||
| 93-TF-NS | 2026-03-05 | |||
| 59-NFL-7 | 2026-03-14 | |||
| 09-SN-BV | 2026-03-25 | |||
| 38-GVS-2 | 2025-04-17 | |||
| 62-HDX-4 | 2025-04-13 | |||
| 98-TJ-RZ | 2023-01-15 | |||
| 75-GDD-5 | 2023-04-26 | |||
| 11-TP-RT | 2024-08-15 | |||
| 33-TV-FK | 2024-12-29 |