Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.664,-
Nee
2004
2024-12-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 82-PV-KT is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 98 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.075 kg voor optimale prestaties. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 116 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 9 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1160 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1535 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-12-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-12-30 |
| APK vervaldatum | 2026-09-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.517 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,509 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 174.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1041 |
| Periode | 2000-12-08 - 2006-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 849 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2001 | 99 | 5 | € 3.145,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 2.997,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 96-GR-GX | 2026-05-17 | |||
| 69-GP-ZV | 2026-05-13 | |||
| 48-RN-FR | 2026-05-08 | |||
| 10-NN-DV | 2026-05-11 | |||
| 73-PP-RB | 2026-05-05 | |||
| 33-GR-FT | 2026-05-05 | |||
| 32-GR-FT | 2026-05-15 | |||
| 69-RD-XV | 2026-04-08 | |||
| 55-RF-JL | 2026-04-08 | |||
| 41-NZ-BP | 2026-03-18 | |||
| 03-NR-PG | 2026-03-18 | |||
| 76-RT-VL | 2026-03-17 | |||
| 80-RB-VK | 2026-03-31 | |||
| 70-GP-ZV | 2026-03-25 | |||
| 63PNVN | 2020-05-19 | |||
| 72-PP-RB | 2024-10-25 | |||
| 64-RF-BV | 2025-12-15 | |||
| 40-PJ-JL | 2023-05-07 | |||
| 30RXBG | 2020-10-15 | |||
| 85-NZ-HT | 2021-10-10 | |||
| 59RBLG | 2021-04-21 | |||
| 34-RJ-GS | 2024-07-26 | |||
| 21-NS-ZB | 2021-10-01 | |||
| 81-RN-NR | 2021-12-11 | |||
| 14-PR-BD | 2025-05-03 | |||
| 02-RP-JN | 2025-03-16 | |||
| 33PGTF | 2022-04-10 | |||
| 36RTKZ | 2020-05-03 | |||
| 57-NZ-KK | 2020-09-19 | |||
| 78GTDL | 2020-09-27 |