Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.088,-
Nee
2004
2026-03-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chrysler PT Cruiser met kenteken 82-NR-JX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.441 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 22-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1480 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1870 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-10 |
| APK vervaldatum | 2027-04-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chrysler PT Cruiser stationwagen
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Chrysler PT Cruiser
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 203.215 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1045 |
| Periode | 2002-05-30 - 2009-01-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 350 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 6 | 4 | € 4.941,- | |
| 2002 | 6 | 4 | € 4.941,- | |
| 2003 | 102 | 6 | € 4.529,- | |
| 2003 | 102 | 6 | € 4.529,- | |
| 2004 | 87 | 0 | € 4.849,- | |
| 2004 | 87 | 0 | € 4.849,- | |
| 2005 | 43 | 1 | € 22.546,- | € 4.982,- |
| 2005 | 43 | 1 | € 22.546,- | € 4.982,- |
| 2006 | 64 | 2 | € 21.061,- | € 4.637,- |
| 2006 | 64 | 2 | € 21.061,- | € 4.637,- |
| 2007 | 36 | 1 | € 22.287,- | € 5.092,- |
| 2007 | 36 | 1 | € 22.287,- | € 5.092,- |
| 2008 | 11 | 1 | € 22.099,- | € 5.104,- |
| 2008 | 11 | 1 | € 22.099,- | € 5.104,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 23.826,- | € 5.329,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 23.826,- | € 5.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 98-XV-PR | 2026-04-20 | |||
| 97-NN-LK | 2026-04-07 | |||
| 97-NT-NB | 2023-09-02 | |||
| 81-PN-FJ | 2025-03-04 | |||
| 99PFSV | 2020-12-30 | |||
| 28NKNN | 2021-02-27 | |||
| 73PDJR | 2020-12-16 | |||
| 09-PR-ZX | 2022-07-23 | |||
| 84RTZD | 2022-01-06 | |||
| 84PKZR | 2020-06-04 | |||
| 37ndff | 2022-04-09 | |||
| 01-PJ-FH | 2022-10-15 | |||
| 21RPXF | 2025-01-05 | |||
| 23PKXD | 2020-07-16 | |||
| 06-RS-DB | 2021-11-30 | |||
| 04NHJH | 2022-05-13 | |||
| 50-RP-ZD | 2022-03-25 | |||
| 74-PG-ZT | 2024-04-19 | |||
| 54LZBX | 2021-02-18 | |||
| 48-TG-LV | 2024-11-18 | |||
| 12-SF-LV | 2025-02-17 | |||
| 05-NF-GB | 2023-03-02 | |||
| 56-NG-SP | 2022-04-30 | |||
| 32SPTN | 2021-09-09 | |||
| 14-LN-DX | 2025-02-05 | |||
| 16NSJT | 2020-11-02 | |||
| 72-TPP-6 | 2022-06-21 | |||
| 84-NR-JX | 2021-01-18 | |||
| 51-RJ-LN | 2021-06-29 | |||
| 61-PV-LB | 2020-05-09 |