Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.545,-
Nee
2003
2024-10-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 82-NJ-HP is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2435 cc motor met 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.8 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.709 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 596 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 05-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1656 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2130 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-10-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-27 |
| APK vervaldatum | 2026-12-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 3.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.001 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
18 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden7 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 3.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 329.120 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2000-06-08 - 2008-07-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2630 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Aantal import auto's | 437 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Import percentage | 17% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 210 | 42 | € 10.698,- | |
| 2001 | 459 | 76 | € 45.780,- | € 10.969,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2002 | 353 | 47 | € 47.950,- | € 11.045,- |
| 2002 | 324 | 47 | € 37.625,- | € 10.161,- |
| 2002 | 322 | 46 | € 37.625,- | € 10.165,- |
| 2003 | 242 | 21 | € 10.928,- | |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2004 | 323 | 73 | € 45.579,- | € 9.990,- |
| 2004 | 324 | 73 | € 45.579,- | € 9.995,- |
| 2004 | 368 | 43 | € 60.680,- | € 11.086,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2005 | 315 | 61 | € 49.735,- | € 11.665,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2006 | 369 | 72 | € 49.754,- | € 11.591,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2007 | 353 | 129 | € 47.973,- | € 9.794,- |
| 2007 | 301 | 72 | € 50.419,- | € 11.627,- |
| 2007 | 2 | 1 | € 11.570,- | |
| 2008 | 17 | 7 | € 46.415,- | € 10.488,- |
| 2008 | 13 | 3 | € 49.583,- | € 10.703,- |
| 2008 | 16 | 6 | € 46.415,- | € 10.310,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 3-ZDD-80 | |||
| 33-RS-RL | |||
| 59-NR-LV | |||
| 78-XS-FR | |||
| 02-PB-VL | |||
| 86-SB-TD | |||
| 11-ND-LZ | |||
| GL-672-S | |||
| 36-GP-BZ | |||
| 07-LP-XP | |||
| 45-NJ-BS | |||
| 74-NX-SK | |||
| NH-917-X | |||
| 61-PR-FT | |||
| 91-TS-TH | |||
| 99-GS-KG | |||
| 47-HN-DH | |||
| 88-HG-VJ | |||
| 81-LTR-1 | |||
| 23-HG-DF | |||
| 38-HR-RX | |||
| 84-GS-BF | |||
| 72-PZ-GF | |||
| 53-RT-SR | |||
| KZ-800-R | |||
| 5-ZPK-22 | |||
| 96-JG-RL | |||
| 30-FX-ZN | |||
| HS-434-F | |||
| 62-HT-HF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-JVJ-3 | 2026-05-17 | |||
| 99-XR-DK | 2026-05-08 | |||
| RG-127-H | 2026-05-15 | |||
| 53-GK-VL | 2026-05-11 | |||
| RJ-878-V | 2026-05-16 | |||
| 46-NK-ZP | 2026-05-04 | |||
| P-123-TG | 2026-05-18 | |||
| 42-PN-GV | 2026-05-06 | |||
| 75-NGP-6 | 2026-05-11 | |||
| 1-TKV-02 | 2026-05-03 | |||
| 70-TN-KT | 2026-04-30 | |||
| 03-LZ-LG | 2026-04-28 | |||
| 36-SR-TH | 2026-04-28 | |||
| 03-RG-XL | 2026-04-20 | |||
| 21-XS-FD | 2026-05-20 | |||
| 41-PP-LG | 2026-05-11 | |||
| 11-RJ-XB | 2026-05-21 | |||
| 38-XS-LR | 2026-05-13 | |||
| 91-JZ-RN | 2026-05-05 | |||
| 19-NT-SP | 2026-05-06 | |||
| 27-NFR-6 | 2026-05-05 | |||
| 92-NZ-NS | 2026-05-03 | |||
| 06-LR-PK | 2026-04-25 | |||
| 96-PN-FZ | 2026-05-08 | |||
| JTL-25-V | 2026-05-11 | |||
| 22-GZ-RJ | 2026-05-05 | |||
| N-806-DZ | 2026-04-27 | |||
| X-497-SZ | 2026-05-11 | |||
| 39-NZ-SK | 2026-05-14 | |||
| KHX-91-P | 2026-05-13 |