Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.523,-
Nee
2003
2022-06-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 82-LX-DD is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.656 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 04-06-2003. Dit voertuig is al 1445 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 27 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1656 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2130 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2022-06-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-06-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-06-06 |
| APK vervaldatum | 2026-06-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 3.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.007 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 3.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 329.120 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1159 |
| Periode | 2000-06-08 - 2008-07-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2630 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Aantal import auto's | 437 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Import percentage | 17% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 210 | 42 | € 10.698,- | |
| 2001 | 459 | 76 | € 45.780,- | € 10.969,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2002 | 353 | 47 | € 47.950,- | € 11.045,- |
| 2002 | 324 | 47 | € 37.625,- | € 10.161,- |
| 2002 | 322 | 46 | € 37.625,- | € 10.165,- |
| 2003 | 242 | 21 | € 10.928,- | |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2004 | 323 | 73 | € 45.579,- | € 9.990,- |
| 2004 | 324 | 73 | € 45.579,- | € 9.995,- |
| 2004 | 368 | 43 | € 60.680,- | € 11.086,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2005 | 315 | 61 | € 49.735,- | € 11.665,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2006 | 369 | 72 | € 49.754,- | € 11.591,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2007 | 353 | 129 | € 47.973,- | € 9.794,- |
| 2007 | 301 | 72 | € 50.419,- | € 11.627,- |
| 2007 | 2 | 1 | € 11.570,- | |
| 2008 | 17 | 7 | € 46.415,- | € 10.488,- |
| 2008 | 13 | 3 | € 49.583,- | € 10.703,- |
| 2008 | 16 | 6 | € 46.415,- | € 10.310,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 88-HG-VJ | |||
| 69-NK-HZ | |||
| 45-NJ-BS | |||
| 71-SR-HH | |||
| 5-ZPK-22 | |||
| 62-HT-HF | |||
| 50-LP-DN | |||
| 77-HP-XD | |||
| 61-PR-FT | |||
| HS-434-F | |||
| 53-RT-SR | |||
| 30-FX-ZN | |||
| 41-PP-LG | |||
| 07-LP-XP | |||
| 36-GP-BZ | |||
| 86-SB-TD | |||
| 02-PB-VL | |||
| 78-XS-FR | |||
| 11-ND-LZ | |||
| 59-NR-LV | |||
| 36-RV-BG | |||
| 38-HR-RX | |||
| 15-GTG-1 | |||
| NH-917-X | |||
| 74-NX-SK | |||
| 91-TS-TH | |||
| 3-ZDD-80 | |||
| 04-HX-SL | |||
| KZ-800-R | |||
| GL-672-S |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 81-LTR-1 | 2026-05-23 | |||
| 13-JVJ-3 | 2026-05-17 | |||
| RJ-878-V | 2026-05-16 | |||
| RG-127-H | 2026-05-15 | |||
| P-123-TG | 2026-05-18 | |||
| 75-NGP-6 | 2026-05-11 | |||
| 23-HG-DF | 2026-05-23 | |||
| 99-XR-DK | 2026-05-08 | |||
| 1-TKV-02 | 2026-05-03 | |||
| 53-GK-VL | 2026-05-11 | |||
| 46-NK-ZP | 2026-05-04 | |||
| 70-TN-KT | 2026-04-30 | |||
| 36-SR-TH | 2026-04-28 | |||
| 47-HN-DH | 2026-05-25 | |||
| 96-JG-RL | 2026-05-22 | |||
| 03-LZ-LG | 2026-04-28 | |||
| 42-PN-GV | 2026-05-06 | |||
| 19-NT-SP | 2026-05-06 | |||
| 11-RJ-XB | 2026-05-21 | |||
| 21-XS-FD | 2026-05-20 | |||
| 38-XS-LR | 2026-05-13 | |||
| JTL-25-V | 2026-05-11 | |||
| 96-PN-FZ | 2026-05-08 | |||
| X-497-SZ | 2026-05-11 | |||
| 27-NFR-6 | 2026-05-05 | |||
| 39-NZ-SK | 2026-05-14 | |||
| 91-JZ-RN | 2026-05-05 | |||
| 25-FV-JP | 2026-05-22 | |||
| 92-NZ-NS | 2026-05-03 | |||
| 22-GZ-RJ | 2026-05-05 |