Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.829,-
Nee
2008
2026-03-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Cabriolet met kenteken 82-GPR-6 is op kenteken gezet in 2008. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 146 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.525 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 57 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-05-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1525 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-08-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-08-14 |
| APK vervaldatum | 2027-05-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 4.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 213.213 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1105 |
| Periode | 2007-03-26 - 2012-01-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 662 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 84 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2007 | 38 | 0 | € 9.355,- | |
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2008 | 89 | 9 | € 43.950,- | € 7.992,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2009 | 59 | 3 | € 35.380,- | € 8.046,- |
| 2009 | 148 | 16 | € 31.791,- | € 6.731,- |
| 2009 | 149 | 17 | € 31.791,- | € 6.733,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 34 | 3 | € 37.059,- | € 8.659,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2011 | 74 | 1 | € 33.202,- | € 10.729,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| 2012 | 6 | 0 | € 32.362,- | € 10.731,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 59-XZ-NT | |||
| 06-ZD-XL | |||
| 12-XZ-RV | |||
| 71-GLZ-9 | |||
| JJK-04-S | |||
| 44-ZF-FJ | |||
| G-967-ST | |||
| 03-GKK-3 | |||
| Z-487-FJ | |||
| 27-XV-KT | |||
| 17-ZD-XP | |||
| 01-XF-DG | |||
| 22-ZD-XT | |||
| 17-RGH-1 | |||
| 00-LXD-9 | |||
| RX-254-H | |||
| 33-ZF-FK | |||
| 19-NLF-6 | |||
| 55-KKV-1 | |||
| 44-JRF-1 | |||
| 82-JKR-5 | |||
| 18-JLX-1 | |||
| 07-JHJ-5 | |||
| 87-RKH-8 | |||
| 48-XD-DS | |||
| 99-JRK-9 | |||
| 71-XT-FJ | |||
| 10-RLT-7 | |||
| 12-GLP-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-XG-FP | 2026-05-19 | |||
| 68-XH-GB | 2026-05-21 | |||
| 54-XD-PK | 2026-05-11 | |||
| 69-SXS-2 | 2026-05-17 | |||
| 95-GDD-1 | 2026-05-10 | |||
| 10-ZD-JH | 2026-04-17 | |||
| P-696-HN | 2026-05-21 | |||
| JT-395-K | 2026-05-13 | |||
| 11-XH-GB | 2026-05-15 | |||
| KN-189-B | 2026-05-05 | |||
| N-854-BX | 2026-04-24 | |||
| 82-ZD-XL | 2026-03-30 | |||
| 21-RJT-2 | 2026-04-14 | |||
| 43-XX-DJ | 2026-03-22 | |||
| 30-KKD-3 | 2026-04-01 | |||
| 34-NZB-6 | 2026-03-17 | |||
| 51-XX-ZJ | 2026-03-13 | |||
| 48-XZ-HD | 2026-03-14 | |||
| 18-ZJ-PS | 2026-02-27 | |||
| 59-ZF-NN | 2022-09-21 | |||
| 36-ZF-FL | 2025-03-14 | |||
| 10-XZ-VV | 2025-05-19 | |||
| 58-ZF-FJ | 2025-08-04 | |||
| ZJ-590-R | 2026-02-12 | |||
| HBH-38-P | 2025-04-29 | |||
| 38-GZX-3 | 2026-01-17 | |||
| S-031-LD | 2024-08-14 | |||
| 39-XJ-LR | 2025-09-22 | |||
| 37-XV-RB | 2025-09-20 | |||
| 90-ZF-FN | 2025-04-03 |