Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.154,-
Ja, 2026
2003
2022-04-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon met kenteken 81LVTG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 105 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.272 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. Dit voertuig moet over 1212 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1378 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1717 kg |
| Lengte | 4,18 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2022-04-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-06-06 |
| APK vervaldatum | 2023-01-28 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Leon hatchback
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SEAT Leon
Eigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
25 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 222.716 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 943 |
| Periode | 2002-04-16 - 2006-11-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1928 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 308 | 1 | € 4.195,- | |
| 2002 | 308 | 1 | € 4.195,- | |
| 2003 | 677 | 5 | € 4.097,- | |
| 2003 | 677 | 5 | € 4.097,- | |
| 2004 | 633 | 6 | € 4.215,- | |
| 2004 | 633 | 6 | € 4.215,- | |
| 2005 | 189 | 4 | € 4.059,- | |
| 2005 | 189 | 4 | € 4.059,- | |
| 2006 | 121 | 2 | € 3.690,- | |
| 2006 | 121 | 2 | € 3.690,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-NJ-BL | 2026-05-15 | |||
| 83-LJ-HG | 2026-05-15 | |||
| 31-PD-BV | 2026-05-21 | |||
| 37-RK-HP | 2026-05-05 | |||
| 28-NN-SK | 2026-05-06 | |||
| 66-LF-KS | 2026-04-27 | |||
| 17-NN-JK | 2026-05-20 | |||
| 17-LV-SB | 2026-05-20 | |||
| 62-ST-RS | 2026-04-08 | |||
| 61-NX-BS | 2026-05-10 | |||
| 77-LG-PS | 2026-04-28 | |||
| 34-RP-DB | 2026-03-30 | |||
| 64-LB-JD | 2026-03-28 | |||
| 88-LL-NB | 2026-03-26 | |||
| 34-JT-TJ | 2026-03-21 | |||
| 36-NR-BN | 2026-04-06 | |||
| 61-PJ-SJ | 2026-04-05 | |||
| 39-PD-JD | 2026-03-31 | |||
| 25-LR-DJ | 2026-03-14 | |||
| 87-LP-JG | 2026-03-13 | |||
| 87-ND-NZ | 2026-03-11 | |||
| 77-LS-RJ | 2026-04-13 | |||
| 38-NZ-LN | 2026-03-07 | |||
| 36-PG-ZH | 2026-03-05 | |||
| 75-LP-TX | 2026-03-03 | |||
| 88-RK-DB | 2026-03-01 | |||
| 55-JV-XX | 2026-03-02 | |||
| 49-LK-FG | 2021-08-17 | |||
| 26LSJR | 2021-02-23 | |||
| 73-PH-JB | 2021-10-19 |