Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.589,-
Nee
2002
2020-07-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 81JHBS is op kenteken gezet in 2002. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Met 1.006 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 2124 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 26-11-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Milieulabel | D |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-29 |
| APK vervaldatum | 2020-11-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 976 |
| Periode | 2001-09-26 - 2004-01-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 604 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 103 | 1 | € 1.540,- | |
| 2001 | 103 | 1 | € 1.540,- | |
| 2002 | 498 | 1 | € 1.743,- | |
| 2002 | 498 | 1 | € 1.743,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 1.589,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 1.589,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 1.520,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 1.520,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 76JLRD | 2021-09-21 | |||
| 42JXBR | 2020-07-17 | |||
| 61-JH-BT | 2022-05-24 | |||
| 09JJBB | 2020-10-31 | |||
| 27HSSF | 2020-10-08 | |||
| 40JGPJ | 2021-08-09 | |||
| 27-JL-NH | 2024-07-30 | |||
| 97JDHN | 2020-07-25 | |||
| 79JBLT | 2021-06-01 | |||
| 37HPFB | 2020-08-04 | |||
| 77-JB-VR | 2022-02-01 | |||
| 64-HR-VF | 2023-11-11 | |||
| 93-HZ-RN | 2020-12-24 | |||
| 26-HP-JH | 2020-08-30 | |||
| 19JBFV | 2020-06-18 | |||
| 73JFTR | 2020-06-12 | |||
| 97-HZ-ZX | 2021-08-21 | |||
| 63JHDB | 2020-08-27 | |||
| 77-HX-VV | 2022-07-17 | |||
| 13JHBT | 2022-01-17 |