Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.794,-
Nee
2004
2026-04-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A3 met kenteken 81-PG-SV is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 105 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1896 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.370 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-03-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1896 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1530 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1855 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-06-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-17 |
| APK vervaldatum | 2026-03-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A3 hatchback
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 377.198 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1180 |
| Periode | 2003-07-18 - 2008-04-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 474 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 39 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 31 | 2 | € 8.745,- | |
| 2003 | 31 | 2 | € 8.745,- | |
| 2004 | 162 | 18 | € 8.712,- | |
| 2004 | 162 | 18 | € 8.712,- | |
| 2005 | 255 | 17 | € 36.728,- | € 9.329,- |
| 2005 | 255 | 17 | € 36.728,- | € 9.329,- |
| 2006 | 23 | 2 | € 8.973,- | |
| 2006 | 23 | 2 | € 8.973,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 9.008,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 9.008,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 34.989,- | € 9.402,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 34.989,- | € 9.402,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 88-SF-ZF | 2026-03-09 | |||
| 31-PB-GH | 2026-03-09 | |||
| 97NLDF | 2025-01-04 | |||
| 81-PZ-PN | 2024-11-05 | |||
| 43PZVT | 2020-08-27 | |||
| H-786-RK | 2024-05-31 | |||
| 75-NH-HP | 2021-11-29 | |||
| 58-NX-KX | 2023-01-29 | |||
| 66-RD-KK | 2025-10-21 | |||
| 04PLBD | 2020-11-02 | |||
| 94PKSG | 2020-09-10 | |||
| 73-RD-FP | 2021-09-26 | |||
| 20NVXG | 2021-05-04 | |||
| 35-RZ-GR | 2020-12-27 | |||
| 95-PT-PT | 2023-02-21 | |||
| 27PNZK | 2021-03-08 | |||
| 20-PP-GV | 2025-09-16 | |||
| 42NPDD | 2021-01-05 | |||
| 95-PB-NS | 2021-04-29 | |||
| 36-HNL-5 | 2023-07-03 | |||
| 36RDXP | 2020-09-20 | |||
| 83PKKV | 2020-05-19 | |||
| 34-NV-NF | 2021-12-17 | |||
| 84-NT-HV | 2021-05-24 | |||
| 87-SZ-HL | 2025-12-17 | |||
| 05RNDK | 2020-11-08 | |||
| 97-PR-FJ | 2021-04-20 | |||
| 07-PJ-JG | 2021-09-15 | |||
| 45-PL-VG | 2023-12-20 | |||
| 19-RN-ST | 2024-10-18 |