Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 114.046
€ 30.574,-
Nee
2009
2026-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 7-serie met kenteken 81-JZP-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Destijds had deze BMW een catalogusprijs van € 114.046 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 245 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2993 cc motor met 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Dankzij 1.940 kg voelt deze auto krachtig en solide. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 121 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 14.100.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 245 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1940 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2505 kg |
| Lengte | 5,07 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 3,07 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-10-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-10-01 |
| APK vervaldatum | 2026-09-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW 7-serie sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 9.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.624 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 7-serie
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
19 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 9.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 280.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 858 |
| Periode | 2008-09-05 - 2013-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 211 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 104 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 49% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 49 | 26 | € 141.480,- | € 22.328,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 139.831,- | € 36.104,- |
| 2009 | 101 | 50 | € 126.839,- | € 18.402,- |
| 2010 | 15 | 7 | € 123.643,- | € 13.125,- |
| 2011 | 17 | 8 | € 124.939,- | € 11.139,- |
| 2012 | 25 | 12 | € 123.544,- | € 14.028,- |
| 2013 | 4 | 1 | € 126.768,- | € 14.035,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PR-795-H | 2026-05-09 | |||
| 96-JDS-7 | 2026-05-06 | |||
| KN-703-X | 2026-05-09 | |||
| 60-TPP-5 | 2022-02-22 | |||
| 58ZVD5 | 2020-09-03 | |||
| 92HXZ4 | 2021-02-18 | |||
| 02-TPT-2 | 2022-04-08 | |||
| 94KRL4 | 2021-03-26 | |||
| 26-ZKP-6 | 2022-06-24 | |||
| 4-KDR-38 | 2022-06-23 | |||
| 63-LNZ-8 | 2025-04-02 | |||
| JX155X | 2023-06-03 | |||
| 7-STT-24 | 2021-03-15 | |||
| GB-034-N | 2025-01-03 | |||
| 45RPN5 | 2020-11-22 | |||
| 47HKJ3 | 2021-07-17 | |||
| 37-RVV-5 | 2024-03-23 | |||
| 21-LKZ-2 | 2021-12-20 | |||
| 96LGX9 | 2020-11-14 | |||
| 78-HTP-5 | 2025-02-12 | |||
| 36-XRG-6 | 2022-11-08 | |||
| P-409-BV | 2024-03-07 | |||
| 16-HJZ-3 | 2021-06-02 | |||
| 94-ZSF-4 | 2023-07-07 | |||
| 38-LHV-5 | 2021-06-14 | |||
| 6-STX-17 | 2023-01-21 | |||
| RS-993-V | 2021-09-11 | |||
| JG-120-H | 2023-07-27 | |||
| 5-KKF-45 | 2023-07-03 | |||
| 2-KBD-30 | 2024-04-22 |