Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.650,-
Ja, 2008
2007
2025-01-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Adria Mobil Adriatik met kenteken 80-ZK-DR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. De motor heeft een inhoud van 2287 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Een fors gewicht van 2.962 kg geeft extra rijcomfort. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 261 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2287 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2962 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 7,24 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 2,79 m |
| Wielbasis | 4,04 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-02-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-03-20 |
| APK vervaldatum | 2027-02-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
6 recente eigenaren
Eerste registratie
Adria Mobil Adriatik
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaarEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1207 |
| Periode | 2006-09-06 - 2010-10-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 444 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 175 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 39% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13 | 6 | € 9.656,- | |
| 2006 | 13 | 6 | € 9.656,- | |
| 2007 | 194 | 74 | € 10.073,- | |
| 2007 | 194 | 74 | € 10.073,- | |
| 2008 | 162 | 62 | € 10.097,- | |
| 2008 | 162 | 62 | € 10.097,- | |
| 2009 | 71 | 32 | € 10.038,- | |
| 2009 | 71 | 32 | € 10.038,- | |
| 2010 | 4 | 1 | € 64.773,- | € 9.857,- |
| 2010 | 4 | 1 | € 64.773,- | € 9.857,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 4-ZRG-94 | 2021-12-15 |