Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.524,-
Nee
2004
2026-05-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Picanto met kenteken 80-PJ-BB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 61 pk. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.1 l/100 km. Een laag gewicht van 936 kg zorgt voor extra dynamiek. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 08-04-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 61 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1012 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1350 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-02 |
| APK vervaldatum | 2027-04-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Kia Picanto MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.490 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Picanto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
21 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 184.954 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 81 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1048 |
| Periode | 2004-06-08 - 2009-07-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 12782 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 214 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 2877 | 16 | € 1.652,- | |
| 2004 | 2877 | 16 | € 1.652,- | |
| 2005 | 3816 | 21 | € 10.038,- | € 1.649,- |
| 2005 | 3816 | 21 | € 10.038,- | € 1.649,- |
| 2006 | 3833 | 36 | € 10.089,- | € 1.467,- |
| 2006 | 3833 | 36 | € 10.089,- | € 1.467,- |
| 2007 | 2185 | 111 | € 10.165,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2185 | 111 | € 10.165,- | € 1.250,- |
| 2008 | 65 | 28 | € 10.206,- | € 774,- |
| 2008 | 65 | 28 | € 10.206,- | € 774,- |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.297,- | € 719,- |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.297,- | € 719,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 45-RP-NN | |||
| 42-PV-ZJ | |||
| 70-RP-ZP | |||
| 42-TJ-XN | |||
| 16-RR-XJ | |||
| 30-PT-HJ | |||
| 66-SB-PH | |||
| 27-RV-VB | |||
| 70-PZ-DS | |||
| 03-RH-XF | |||
| 50-SG-KR | |||
| 68-XD-DH | |||
| 47-ST-BP | |||
| 60-TD-DT | |||
| 24-PL-RJ | |||
| 75-RD-BG | |||
| 71-PV-ZD | |||
| 78-TG-XB | |||
| 11-XH-SH | |||
| 12-TS-GK | |||
| 37-SP-FR | |||
| 97-RB-NB | |||
| 65-TR-BN | |||
| 59-PP-SV | |||
| 57-PL-KK | |||
| 06-RS-GD | |||
| 69-RP-TF | |||
| 38-PS-TK | |||
| 71-SR-PX | |||
| 59-TD-KN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 44-PS-RF | 2026-05-20 | |||
| 61-TR-GJ | 2026-05-17 | |||
| 26-RK-ZV | 2026-05-18 | |||
| 46-RX-XP | 2026-05-18 | |||
| 18-RV-ZT | 2026-05-07 | |||
| 56-RX-VP | 2026-05-07 | |||
| 64-SG-SZ | 2026-05-09 | |||
| 26-XF-ZK | 2026-05-19 | |||
| 12-SG-HH | 2026-05-11 | |||
| 35-PV-KK | 2026-05-19 | |||
| 87-TF-XZ | 2026-05-21 | |||
| 79-TD-DT | 2026-05-15 | |||
| 35-PK-XK | 2026-05-04 | |||
| 67-XD-DH | 2026-05-12 | |||
| 64-XF-ZH | 2026-05-18 | |||
| 93-TR-RF | 2026-05-15 | |||
| 15-TR-SF | 2026-05-16 | |||
| 41-PG-LT | 2026-05-15 | |||
| 40-PV-HL | 2026-05-03 | |||
| 33-TR-ZG | 2026-05-15 | |||
| 11-RR-XJ | 2026-05-11 | |||
| 01-TP-FG | 2026-04-28 | |||
| 52-PR-TN | 2026-04-28 | |||
| 49-SG-PH | 2026-05-06 | |||
| 07-SG-VZ | 2026-05-14 | |||
| 61-TZ-KG | 2026-04-24 | |||
| 76-TJ-NR | 2026-05-05 | |||
| 22-PR-NB | 2026-04-28 | |||
| 93-PG-BT | 2026-05-02 | |||
| 66-XV-TV | 2026-04-29 |