Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.518,-
Nee
2004
2026-01-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-5 met kenteken 80-NX-PD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 185 pk. De motor heeft een inhoud van 2290 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.595 kg. Dit voertuig is al 136 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 37 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2290 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 185 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2070 kg |
| Lengte | 4,83 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-03-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-03-26 |
| APK vervaldatum | 2026-04-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-5 sedan
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 3.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.599 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
4 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 3.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 220.018 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1422 |
| Periode | 1998-04-03 - 2009-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 212 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 19 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 18 | 1 | € 11.412,- | |
| 1998 | 38 | 3 | € 12.225,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 1999 | 16 | 1 | € 11.531,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2000 | 25 | 1 | € 12.015,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2001 | 61 | 3 | € 11.919,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2002 | 68 | 5 | € 11.978,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 53 | 5 | € 12.235,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 54 | 3 | € 53.750,- | € 11.758,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2005 | 29 | 2 | € 46.977,- | € 12.216,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2006 | 45 | 2 | € 52.068,- | € 13.014,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2007 | 27 | 4 | € 50.004,- | € 13.098,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2008 | 9 | 2 | € 53.647,- | € 9.459,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-HG-PB | 2026-04-29 | |||
| 41-GP-RH | 2026-04-23 | |||
| 89-LZ-GV | 2026-04-25 | |||
| 11-ZJ-LH | 2026-04-17 | |||
| 34-SJ-HX | 2026-05-20 | |||
| 60-HH-SK | 2026-03-26 | |||
| 36-SG-HL | 2026-04-14 | |||
| XT-DJ-77 | 2026-03-27 | |||
| 64-SN-TG | 2026-04-11 | |||
| 05-LNT-8 | 2026-05-21 | |||
| 43-JJ-DV | 2026-05-11 | |||
| 25-DF-LT | 2026-03-23 | |||
| 85-RK-HH | 2026-03-11 | |||
| 54-HX-JX | 2026-03-13 | |||
| XL-228-H | 2026-03-08 | |||
| 10-SX-BK | 2026-03-22 | |||
| 19-RD-RP | 2026-02-26 | |||
| 59-ND-DK | 2024-06-10 | |||
| 48-SJ-GP | 2022-09-01 | |||
| 97SZTN | 2020-05-30 | |||
| 71HXJX | 2020-06-26 | |||
| 83-TP-FX | 2026-01-16 | |||
| 60-JD-VG | 2025-08-05 | |||
| 28-LN-KF | 2022-04-12 | |||
| 37-NZ-FJ | 2022-02-24 | |||
| 40-HF-KP | 2021-11-19 | |||
| 57-DX-TS | 2024-02-07 | |||
| 57-HT-ZK | 2024-04-17 | |||
| 99-PT-XL | 2022-06-23 | |||
| 93-PV-ZX | 2020-11-28 |