Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.561,-
Nee
2003
2026-04-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daewoo Kalos met kenteken 80-LP-BJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 83 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1399 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Dankzij 1.070 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1399 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 83 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1125 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1500 kg |
| Lengte | 3,88 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-27 |
| APK vervaldatum | 2027-01-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daewoo Kalos hatchback
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.199 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Daewoo Kalos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 143.837 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 988 |
| Periode | 2002-08-15 - 2005-01-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1864 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 511 | 4 | € 2.597,- | |
| 2002 | 511 | 4 | € 2.597,- | |
| 2003 | 1253 | 24 | € 9.072,- | € 2.522,- |
| 2003 | 1253 | 24 | € 9.072,- | € 2.522,- |
| 2004 | 98 | 2 | € 2.364,- | |
| 2004 | 98 | 2 | € 2.364,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 2.308,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 2.308,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-LD-GL | 2026-05-18 | |||
| 42-NG-PD | 2026-05-06 | |||
| 42-NG-FH | 2026-04-29 | |||
| 31-LK-DG | 2026-04-15 | |||
| 60-PJ-RK | 2026-04-07 | |||
| 68-NK-NS | 2026-03-04 | |||
| 62-NJ-FG | 2026-03-04 | |||
| 05-LP-KB | 2026-03-03 | |||
| 23-JX-LN | 2026-03-04 | |||
| JH-821-G | 2026-03-02 | |||
| 22-LD-ZS | 2022-09-08 | |||
| 72-LL-TZ | 2021-11-19 | |||
| 94LTXV | 2021-09-13 | |||
| 97-LP-TG | 2022-09-13 | |||
| 32-LF-NS | 2020-09-01 | |||
| 41-LN-TH | 2025-01-10 | |||
| 87-LZ-FR | 2022-03-20 | |||
| 88NLTH | 2021-09-09 | |||
| 09JVPK | 2021-03-23 | |||
| 97-LD-RR | 2024-03-18 | |||
| 37-LD-TS | 2021-01-02 | |||
| 30-JX-KF | 2023-03-18 | |||
| 70-LF-VG | 2021-02-09 | |||
| 29-ND-KT | 2023-11-09 | |||
| 87-NG-BX | 2024-08-20 | |||
| 63-PL-VS | 2022-06-03 | |||
| 40lskn | 2020-10-20 | |||
| 98-LN-XT | 2022-01-15 | |||
| 17-LB-JV | 2024-11-29 | |||
| 95-JV-PK | 2025-03-24 |