Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 11.535,-
Nee
2001
2024-07-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-5 met kenteken 80-GV-PV is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 185 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2290 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.4 l/100 km. Met een massa van 1.620 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 667 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 24-09-2024. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2290 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 185 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1715 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2090 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-04-03 |
| APK vervaldatum | 2024-09-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-5 sedan
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.866 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.866,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 324.904 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1199 |
| Periode | 1998-04-04 - 2008-09-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 425 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 31 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 18 | 1 | € 11.412,- | |
| 1998 | 38 | 3 | € 12.225,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 1999 | 16 | 1 | € 11.531,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2000 | 25 | 1 | € 12.015,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2001 | 61 | 3 | € 11.919,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2002 | 68 | 5 | € 11.978,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 53 | 5 | € 12.235,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 54 | 3 | € 53.750,- | € 11.758,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2005 | 29 | 2 | € 46.977,- | € 12.216,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2006 | 45 | 2 | € 52.068,- | € 13.014,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2007 | 27 | 4 | € 50.004,- | € 13.098,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2008 | 9 | 2 | € 53.647,- | € 9.459,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 34-SJ-HX | 2026-05-20 | |||
| 64-SN-TG | 2026-04-11 | |||
| 36-SG-HL | 2026-04-14 | |||
| 70-HG-PB | 2026-04-29 | |||
| 41-GP-RH | 2026-04-23 | |||
| 89-LZ-GV | 2026-04-25 | |||
| 11-ZJ-LH | 2026-04-17 | |||
| 05-LNT-8 | 2026-05-21 | |||
| 43-JJ-DV | 2026-05-11 | |||
| XT-DJ-77 | 2026-03-27 | |||
| 60-HH-SK | 2026-03-26 | |||
| 25-DF-LT | 2026-03-23 | |||
| 54-HX-JX | 2026-03-13 | |||
| 85-RK-HH | 2026-03-11 | |||
| XL-228-H | 2026-03-08 | |||
| 10-SX-BK | 2026-03-22 | |||
| 37-JV-VT | 2023-01-14 | |||
| 86-SK-KS | 2023-10-07 | |||
| 01-LH-FX | 2022-08-12 | |||
| 34-RN-NJ | 2026-01-29 | |||
| 70-NK-HR | 2023-12-05 | |||
| 01-LN-VZ | 2023-02-27 | |||
| 66-TR-HZ | 2020-11-05 | |||
| 74-NX-DN | 2023-02-23 | |||
| 04-PZ-VN | 2023-03-31 | |||
| 62-TH-SZ | 2024-05-03 | |||
| 38NTVT | 2020-05-22 | |||
| 78-SP-SK | 2023-04-07 | |||
| 25-SZ-FX | 2022-08-11 | |||
| 44-SV-VZ | 2022-06-25 |