Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.367,-
Nee
2008
2026-03-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 80-GSN-1 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 109 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1499 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Met 1.070 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 23-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1070 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1465 kg |
| Lengte | 3,87 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-08-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-08-27 |
| APK vervaldatum | 2026-06-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 4.449 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.449,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 71.744 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1217 |
| Periode | 2004-01-14 - 2011-03-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2315 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 4.257,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2008 | 21 | 3 | € 3.897,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 66-TF-FB | |||
| 92-ZN-JR | |||
| 11-TN-GJ | |||
| 97-ZG-BN | |||
| 04-TZ-JB | |||
| HKR-02-L | |||
| 71-TS-GD | |||
| 55-XT-JG | |||
| 63-RP-KH | |||
| 04-GJV-3 | |||
| 90-ZN-BG | |||
| 23-XD-BS | |||
| 27-PZ-HX | |||
| 61-ZP-DD | |||
| 25-HRP-4 | |||
| 15-TS-KV | |||
| 04-PJ-RT | |||
| 89-SX-PZ | |||
| 26-TJ-DD | |||
| 15-ZP-GS | |||
| 72-RV-SK | |||
| 28-XB-NB | |||
| 18-TV-ZP | |||
| 95-XB-JX | |||
| 77-PN-VD | |||
| 29-TZ-ZK | |||
| 35-PZ-DP | |||
| 85-XT-NG | |||
| 70-XL-BJ | |||
| 50-ZB-VL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 83-NZ-JT | 2026-05-27 | |||
| 87-SX-BF | 2026-05-20 | |||
| 52-TH-XH | 2026-05-26 | |||
| 26-RZ-VB | 2026-05-21 | |||
| 87-TL-ZD | 2026-05-22 | |||
| 97-PS-TJ | 2026-05-12 | |||
| 56-HSL-9 | 2026-05-19 | |||
| 89-TZ-XH | 2026-05-20 | |||
| 51-RN-ZD | 2026-05-16 | |||
| 73-PF-RS | 2026-05-10 | |||
| 13-ZD-RT | 2026-05-12 | |||
| 14-TH-PR | 2026-05-07 | |||
| 55-SV-LB | 2026-05-22 | |||
| 07-ST-KP | 2026-05-09 | |||
| 35-XR-BF | 2026-05-05 | |||
| 46-RH-ZF | 2026-04-30 | |||
| 64-RJ-KT | 2026-04-28 | |||
| 35-TD-VJ | 2026-05-13 | |||
| 54-HVB-8 | 2026-04-29 | |||
| 52-TH-NL | 2026-04-25 | |||
| 94-ZS-HF | 2026-04-25 | |||
| 25-PP-VG | 2026-05-05 | |||
| 04-RX-KN | 2026-05-05 | |||
| 57-TK-HK | 2026-04-22 | |||
| 64-TF-FB | 2026-05-13 | |||
| 13-RD-SV | 2026-04-25 | |||
| 34-ZS-FV | 2026-05-22 | |||
| 58-RH-HR | 2026-05-03 | |||
| 92-TV-TH | 2026-04-11 | |||
| 70-PP-PG | 2026-05-27 |