Kenteken check 8-VKT-89

Volkswagen Transporter

NL
8-VKT-89
Carscanner Score
8
8

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

5k tot 6k

Catalogusprijs

€ 37.353

BPM

€ 8.966,-

Import

Nee

Bouwjaar

2011

Tenaamstelling

19 aug 2026

Premium

Bekijk wat deze Volkswagen Transporter écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 8-VKT-89
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Volkswagen Transporter
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
157 km/u

Deze Volkswagen Transporter met kenteken 8-VKT-89 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 37.353. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 102 pk. Dit model beschikt over een 1968 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Een fors gewicht van 1.911 kg geeft extra rijcomfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 38 dagen in bezit. De APK is geldig tot 26-02-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 6.000.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.968 cm³
Vermogen 102 pk (75 kW)
Versnellingen 5
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Diesel
Verbruik (gecombineerd) 7.2 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Carrosserie Overig
Aantal zitplaatsen 3
Lengte × breedte × hoogte 4,89 × 1,90 × 1,99 m
Wielbasis 3,00 m
Rijklaar gewicht 1.911 kg
Technische max. massa voertuig 2.800 kg
Tenaamstelling 19 aug 2026 ↓
Eerste registratie 06 jan 2011
Eerste toelating in Nederland 06 jan 2011
APK vervaldatum 26 feb 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026
Gebruikt als taxi nee
Achterklep
Zijschuifdeur rechts
Boordcomputer
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bestuurdersairbag
Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP)
Passagiersairbag
Startonderbreker
Tractiecontrole
Elektronisch sperdifferentieel

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Volkswagen van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 6.300

Bij een handelaar

€ 6.000

Bij een particulier

€ 5.700

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 5.100

Particuliere verkoop

€ 5.700

Verwachte statijd

16 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 725 per maand
PER MAAND
Brandstof € 193
Motorrijtuigenbelasting € 173
Verzekering (WA) € 160
Onderhoud & reparatie € 112
Afschrijving € 66
Banden € 21

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Eigenaren historie

Eigenaren

3 recente eigenaren

  • 06 jan 2011

    Eerste registratie

    Volkswagen Transporter

  • 09 mrt 2018

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 11 apr 2021

    Eigenaar wijziging

    5 jaren
  • 19 aug 2026

    Huidige eigenaar

    1 maand
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

APK keuringen

2020
2021
2022
2023
!
2024
2025
2026
APK geldig tot
26 februari 2027
Keuringen
7 keuringen
!
Adviespunten
1 punt
26 jan 2026
Goedgekeurd

APK Keuring 2026

om 12:42
Goedgekeurd
26 feb 2025
Goedgekeurd

APK Keuring 2025

om 12:26
Goedgekeurd
8 feb 2024
!Adviespunt
!

APK Keuring 2024

om 09:52
!Adviespunt
Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxx (xxxx) / xxxxxxxxx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
8 feb 2023
Goedgekeurd

APK Keuring 2023

Goedgekeurd
8 feb 2022
Goedgekeurd

APK Keuring 2022

Goedgekeurd
8 feb 2021
Goedgekeurd

APK Keuring 2021

Goedgekeurd
8 feb 2020
Goedgekeurd

APK Keuring 2020

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van deze Volkswagen Transporter is geldig tot 26 februari 2027, dus nog 5 maanden.
De geschatte dagwaarde van 8-VKT-89 is op dit moment circa € 6.000. Dit is een indicatie op basis van marktdata, geen taxatie.
Deze Volkswagen Transporter staat sinds 19 augustus 2026 op de huidige naam, inmiddels 1 maand.
De RDW registreert 3 tenaamstellingen voor 8-VKT-89 sinds de registratie in Nederland: het aantal keer dat het kenteken op een andere naam is gezet, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Nee, 8-VKT-89 is geen importauto. De auto is op 6 januari 2011 direct in Nederland op kenteken gezet.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor deze Volkswagen Transporter.
De nieuwprijs van deze Volkswagen Transporter was volgens de RDW € 37.353, inclusief btw en BPM.
Voor deze Volkswagen Transporter is een RDW-tellerstandoordeel beschikbaar. Het premium rapport toont het oordeel en de geregistreerde kilometerstanden waarop het is gebaseerd.

Algemene informatie

Model Volkswagen Transporter gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2011
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 1.122 · ± 3 jaar
Productieperiode 10 nov 2009 – 4 okt 2011
Geregistreerde auto's in NL 132 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 14 van 132 · 11% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Volkswagen Transporter gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2009 14 registraties · 6 import 14 6 € 43.455,- € 9.505,- Gem. nieuwprijs € 43.455,- · Gem. BPM € 9.505,-
2010 87 registraties · 5 import 87 5 € 36.884,- € 9.973,- Gem. nieuwprijs € 36.884,- · Gem. BPM € 9.973,-
2011 deze auto 31 registraties · 3 import 31 3 € 37.652,- € 9.341,- Gem. nieuwprijs € 37.652,- · Gem. BPM € 9.341,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
2-VFX-07 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
6-VFX-98 2026-08-17 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-12-DFB 2025-11-05 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-VPD-71 2024-11-05 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-VLB-74 2024-10-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-VKX-06 2024-10-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-VKS-23 2024-01-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-VKT-20 2023-04-01 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-VXK-48 2023-01-14 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3VLB11 2021-10-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-VKX-35 2021-03-03 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4VKX07 2021-01-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8VRF01 2020-12-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-VKX-57 2020-05-15 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
1-VGF-57 2026-03-12 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-VGB-13 2025-09-04 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-VKD-11 2025-05-13 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-VGG-80 2024-11-25 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-VHS-26 2024-10-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-VJK-38 2024-07-06 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-VGK-19 2024-06-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-VJG-33 2024-04-29 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-VGF-08 2024-03-27 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-VJH-63 2024-02-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-VFZ-58 2024-01-25 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-VGB-85 2024-01-13 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-VGF-75 2023-02-21 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-VFX-11 2023-02-03 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3VFZ60 2023-02-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-VJH-64 2023-01-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8VJS30 2022-10-26 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 8-VKT-89 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X