Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.089,-
Ja, 2014
2007
2020-12-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chateau H-series met kenteken 8-TXX-29 is op kenteken gezet in 2007. Dit voertuig is in juni 2014 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 2287 cc motor met 4 cilinders. Een fors gewicht van 3.011 kg geeft extra rijcomfort. Deze auto werd op 02-06-2014 voor het eerst geregistreerd. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 351 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2287 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 3080 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 6,97 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 2,90 m |
| Wielbasis | 4,04 m |
| Tenaamstelling | 2020-12-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-02-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-06-02 |
| APK vervaldatum | 2027-05-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chateau H-series kampeerwagen
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Chateau H-series
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1018 |
| Periode | 2007-02-23 - 2009-07-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 51 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 27 | 10 | € 10.250,- | |
| 2007 | 27 | 10 | € 10.250,- | |
| 2008 | 18 | 6 | € 10.131,- | |
| 2008 | 18 | 6 | € 10.131,- | |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.250,- | |
| 2009 | 6 | 2 | € 10.250,- |