Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 28.051
€ 3.255,-
Nee
2014
2022-12-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon SC met kenteken 8-TPB-40 is afkomstig uit het bouwjaar 2014. Destijds had deze SEAT een catalogusprijs van € 28.051 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1395 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.211 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1243 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 78 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1211 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1730 kg |
| Lengte | 4,23 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-07-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-07-22 |
| APK vervaldatum | 2026-03-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Leon SC stationwagen
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 9.945 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.200 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Leon SC
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 9.945,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 144.281 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 645 |
| Periode | 2013-05-14 - 2015-10-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 251 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Aantal import auto's | 90 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 141 | 56 | € 27.560,- | € 2.149,- |
| 2013 | 141 | 56 | € 27.560,- | € 2.149,- |
| 2014 | 97 | 31 | € 28.476,- | € 2.101,- |
| 2014 | 97 | 31 | € 28.476,- | € 2.101,- |
| 2015 | 13 | 3 | € 28.860,- | € 3.207,- |
| 2015 | 12 | 2 | € 28.911,- | € 3.478,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GBG-80-S | 2026-04-24 | |||
| N-343-VH | 2026-04-22 | |||
| 8-XJZ-26 | 2026-03-30 | |||
| G-105-JV | 2026-04-17 | |||
| L-294-RV | 2026-04-03 | |||
| 2-KLV-18 | 2024-12-21 | |||
| P-047-XB | 2023-10-12 | |||
| 7-STH-17 | 2025-08-16 | |||
| J-176-VV | 2026-01-24 | |||
| 8-SZD-69 | 2024-04-28 | |||
| 8-TPB-73 | 2024-03-31 | |||
| S-760-GF | 2023-01-19 | |||
| 6-TSP-54 | 2023-09-02 | |||
| N-699-VZ | 2024-04-08 | |||
| GSG-82-D | 2025-01-02 | |||
| 2-TXP-76 | 2024-02-05 | |||
| RL-002-L | 2023-09-25 | |||
| S-186-HS | 2025-08-29 | |||
| 4-TDK-98 | 2025-04-12 | |||
| N-471-FJ | 2024-03-25 | |||
| X-744-TS | 2024-03-29 | |||
| 1-XGR-70 | 2021-01-30 | |||
| 5-TDK-24 | 2025-10-09 | |||
| N-407-DL | 2024-07-16 | |||
| S-484-VG | 2025-06-13 | |||
| P-225-JH | 2025-07-02 | |||
| HVL-29-H | 2025-07-05 | |||
| 4-TKG-87 | 2025-11-18 | |||
| S-060-GD | 2025-03-15 | |||
| 3-SXT-54 | 2025-10-02 |