Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.304,-
Nee
2005
2026-05-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Subaru Forester met kenteken 79-RL-VN is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 125 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1994 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Met een massa van 1.435 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 18 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-04-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1994 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1475 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,53 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-06-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-06-07 |
| APK vervaldatum | 2026-04-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Subaru Forester stationwagen
|
Nu te koop
25 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 3.675 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Subaru Forester
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
18 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 3.675,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 267.854 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1415 |
| Periode | 2002-08-02 - 2009-01-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1325 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 46 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 10 | 2 | € 6.957,- | |
| 2002 | 46 | 3 | € 6.579,- | |
| 2002 | 46 | 3 | € 6.579,- | |
| 2003 | 264 | 8 | € 6.791,- | |
| 2003 | 89 | 1 | € 7.404,- | |
| 2003 | 264 | 8 | € 6.791,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 7.161,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 7.161,- | |
| 2004 | 86 | 3 | € 7.545,- | |
| 2004 | 203 | 5 | € 7.006,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 7.104,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 7.104,- | |
| 2005 | 205 | 2 | € 7.355,- | |
| 2005 | 89 | 4 | € 8.037,- | |
| 2006 | 127 | 10 | € 34.028,- | € 8.391,- |
| 2006 | 295 | 19 | € 31.876,- | € 7.717,- |
| 2006 | 3 | 0 | € 7.959,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 7.959,- | |
| 2007 | 127 | 6 | € 34.724,- | € 8.959,- |
| 2007 | 227 | 7 | € 32.154,- | € 8.032,- |
| 2007 | 7 | 0 | € 32.107,- | € 8.016,- |
| 2007 | 7 | 0 | € 32.107,- | € 8.016,- |
| 2008 | 16 | 2 | € 33.427,- | € 7.793,- |
| 2008 | 83 | 1 | € 30.818,- | € 7.818,- |
| 2008 | 83 | 1 | € 30.818,- | € 7.818,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 32.590,- | € 6.745,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 28.589,- | € 7.319,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 28.589,- | € 7.319,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 52-SN-GL | 2026-05-10 | |||
| 79-ST-BT | 2026-05-20 | |||
| 60-XK-GK | 2026-05-19 | |||
| 30-LS-FK | 2026-05-03 | |||
| 55-NS-SX | 2026-05-02 | |||
| 99-RS-VS | 2026-05-03 | |||
| 96-PN-KP | 2026-04-23 | |||
| 83-TN-VD | 2026-04-21 | |||
| 42-SL-XZ | 2026-04-25 | |||
| 47-SL-FD | 2026-05-20 | |||
| 64-TR-XT | 2026-05-22 | |||
| 20-SL-LJ | 2026-05-14 | |||
| 36-RR-LD | 2026-04-07 | |||
| 85-LR-ZZ | 2026-04-13 | |||
| 76-SR-RF | 2026-04-25 | |||
| 25-ZH-DB | 2026-04-22 | |||
| 48-RP-ZT | 2026-04-20 | |||
| 73-LN-BF | 2026-04-20 | |||
| 66-LP-DB | 2026-04-21 | |||
| 42-PV-BT | 2026-03-31 | |||
| 84-RH-DB | 2026-03-26 | |||
| 05-LK-JZ | 2026-03-24 | |||
| 83-LJ-JL | 2026-04-10 | |||
| 60-ND-NT | 2026-03-24 | |||
| 66-TG-BL | 2026-03-21 | |||
| 05-NR-NV | 2026-04-09 | |||
| 03-ND-BN | 2026-04-06 | |||
| 30-TK-TV | 2026-04-01 | |||
| 42-TH-VF | 2026-03-31 | |||
| 98-ZG-NH | 2026-03-28 |