Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.561,-
Nee
2005
2025-06-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Almera met kenteken 79-RJ-XJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 98 pk. Dit model beschikt over een 1497 cc motor met 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.254 kg. Sinds 331 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 144 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1329 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-27 |
| APK vervaldatum | 2026-10-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan Almera hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.024 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan Almera
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de passagiersairbag kan in het ontstekingsmechanisme een te hoge druk ontstaan. Hierdoor kan de behuizing van het ontstekingsmechanisme barsten.
Indien de behuizing van het ontstekingsmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden.
De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De dealer zal de passagiersairbag vervangen.
Bij het activeren van de passagiersairbag kan in het ontstekingsmechanisme een te hoge druk ontstaan. Hierdoor kan de behuizing van het ontstekingsmechanisme barsten.
Indien de behuizing van het ontstekingsmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De dealer zal de passagiersairbag vervangen.
Bij het activeren van de voorste passagiersairbags kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaasmechanisme de behuizing van de airbag losraken.
Wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd en raakt de behuizing los, dan zal de airbag geen bescherming bieden en is er kans op het verwonden van de passagier.
De producent roept de betreffende voertuigen terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer om een modificatie te laten uitvoeren aan het voertuig. De airbag inclusief het opblaasmechanisme zal worden vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.024,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 229.081 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1241 |
| Periode | 2002-10-04 - 2009-06-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 937 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 31 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 50 | 1 | € 3.817,- | |
| 2002 | 50 | 1 | € 3.817,- | |
| 2003 | 187 | 2 | € 3.676,- | |
| 2003 | 187 | 2 | € 3.676,- | |
| 2004 | 156 | 7 | € 17.965,- | € 3.731,- |
| 2004 | 156 | 7 | € 17.965,- | € 3.731,- |
| 2005 | 243 | 11 | € 4.079,- | |
| 2005 | 243 | 11 | € 4.079,- | |
| 2006 | 253 | 9 | € 3.947,- | |
| 2006 | 253 | 9 | € 3.947,- | |
| 2007 | 38 | 1 | € 3.918,- | |
| 2007 | 38 | 1 | € 3.918,- | |
| 2008 | 9 | 0 | € 3.872,- | |
| 2008 | 9 | 0 | € 3.872,- | |
| 2009 | 1 | 0 | € 18.285,- | € 3.727,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 18.285,- | € 3.727,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-TV-JD | 2026-05-18 | |||
| 69-RF-VK | 2026-05-13 | |||
| 81-RP-GB | 2026-04-11 | |||
| 37-TP-ZL | 2026-05-15 | |||
| 28-RX-FX | 2026-03-21 | |||
| 85-TJ-LL | 2026-03-14 | |||
| 80-RV-LL | 2026-03-10 | |||
| 51-XD-XD | 2026-03-09 | |||
| 05-TP-PH | 2022-05-17 | |||
| 53-SX-LH | 2022-01-29 | |||
| 08-TP-TX | 2025-02-24 | |||
| 23-TP-ZL | 2024-01-21 | |||
| 01-TB-KT | 2022-10-29 | |||
| 64-RG-VD | 2022-01-01 | |||
| 78-SL-XK | 2022-06-28 | |||
| 98-RT-RL | 2025-03-05 | |||
| 42-RB-LR | 2025-01-27 | |||
| 22-SP-FF | 2021-09-29 | |||
| 66-NN-PH | 2023-03-03 | |||
| 09-RJ-DG | 2020-05-12 | |||
| 32-ND-HN | 2025-10-21 | |||
| 11-PT-JX | 2025-04-23 | |||
| 63-SZ-BS | 2023-06-14 | |||
| 09-RB-XZ | 2022-09-06 | |||
| 66-RG-VD | 2021-10-16 | |||
| 82-SR-GJ | 2021-11-16 | |||
| 65-TN-DB | 2024-10-29 | |||
| 79-RH-BF | 2021-05-27 | |||
| 20-RL-HT | 2021-10-19 | |||
| 31-RG-XT | 2022-03-17 |