Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Prius met kenteken 79-RB-PS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. De motor levert een maximumvermogen van 78 pk. De motor heeft een inhoud van 1497 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.3 liter per 100 km. Met 1.375 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 265 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 78 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1400 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,45 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-02-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-02-15 |
| APK vervaldatum | 2027-02-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Prius hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.475 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Prius
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
19 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het materiaal van de spiebanen van de onderste stuuras van de stuurkolom is onvoldoende hard. Hierdoor slijten de spiebanen.
Speling in de stuurinrichting.
De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen.De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer of erkend reparateur. Deze zal de stuuras controleren en indien nodig vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.475,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 299.999 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 38 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1377 |
| Periode | 2003-10-28 - 2010-09-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 11645 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Aantal import auto's | 942 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 14 | 6 | € 7.296,- | |
| 2004 | 828 | 75 | € 2.817,- | |
| 2005 | 2023 | 111 | € 1.707,- | |
| 2006 | 1906 | 157 | € 31.227,- | € 2.647,- |
| 2007 | 2098 | 295 | € 28.649,- | € 2.212,- |
| 2008 | 3209 | 194 | € 28.229,- | € 1.621,- |
| 2009 | 1548 | 102 | € 27.018,- | € 1.667,- |
| 2010 | 19 | 2 | € 28.158,- | € 2.210,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 98-TK-PV | |||
| 01-SH-XT | |||
| 03-SL-LG | |||
| 59-ZS-HN | |||
| 78-GGT-3 | |||
| 99-HSR-4 | |||
| 62-RZ-NS | |||
| 4-KKR-71 | |||
| 63-HRG-9 | |||
| 61-GNV-1 | |||
| 76-RD-XL | |||
| 78-TG-JX | |||
| 60-PT-PS | |||
| 56-TK-DG | |||
| 62-ZN-VJ | |||
| 60-XG-XB | |||
| 47-PN-HH | |||
| 71-HSV-3 | |||
| 60-HXX-1 | |||
| 56-SJ-VN | |||
| 27-GSB-4 | |||
| 50-GDX-7 | |||
| 85-ZJ-DP | |||
| 21-ZS-GN | |||
| 70-JGH-9 | |||
| 81-SB-XK | |||
| 20-ZK-LN | |||
| 46-HTD-6 | |||
| 62-HTJ-8 | |||
| 52-TX-PJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 06-RV-FX | 2026-05-19 | |||
| 26-SV-RV | 2026-05-18 | |||
| 76-RS-ZL | 2026-05-12 | |||
| 46-XL-RD | 2026-05-10 | |||
| 46-PN-RP | 2026-05-11 | |||
| 89-ZH-TJ | 2026-05-21 | |||
| 28-ZJ-LF | 2026-05-11 | |||
| 36-HSK-6 | 2026-05-12 | |||
| 62-PZ-ZF | 2026-05-13 | |||
| 25-HTV-4 | 2026-05-22 | |||
| 98-HDH-3 | 2026-05-16 | |||
| 88-PL-PG | 2026-05-11 | |||
| 23-ST-GF | 2026-05-20 | |||
| 84-SR-JD | 2026-05-16 | |||
| 56-GRJ-9 | 2026-05-22 | |||
| 58-HPP-7 | 2026-05-20 | |||
| 36-XN-JK | 2026-05-21 | |||
| 83-XG-PT | 2026-05-07 | |||
| 54-TK-DV | 2026-05-05 | |||
| 42-RB-JK | 2026-05-05 | |||
| 60-GLN-4 | 2026-05-21 | |||
| 45-HVL-8 | 2026-05-04 | |||
| 76-JJF-8 | 2026-05-05 | |||
| 12-XS-RL | 2026-05-06 | |||
| 63-SJ-LL | 2026-05-19 | |||
| 50-TV-BN | 2026-05-05 | |||
| 96-ZD-BG | 2026-05-12 | |||
| 48-SK-TR | 2026-04-29 | |||
| 31-GSR-4 | 2026-05-15 | |||
| 94-RH-VB | 2026-04-30 |