Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.035,-
Nee
2001
2026-03-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S60 met kenteken 79-GX-GX is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 140 pk. Dit model beschikt over een 2435 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Met een massa van 1.548 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 9 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 9 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1548 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,72 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-04-12 |
| APK vervaldatum | 2026-05-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S60 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.799 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,509 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S60
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
1 maand5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 327.210 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 26 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2000-10-27 - 2010-02-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3486 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 150 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 32 | 2 | € 8.857,- | |
| 2000 | 39 | 4 | € 7.937,- | |
| 2000 | 39 | 4 | € 7.937,- | |
| 2001 | 403 | 20 | € 8.615,- | |
| 2001 | 919 | 49 | € 7.973,- | |
| 2001 | 919 | 49 | € 7.973,- | |
| 2002 | 610 | 23 | € 7.651,- | |
| 2002 | 290 | 15 | € 36.405,- | € 8.460,- |
| 2002 | 610 | 23 | € 7.651,- | |
| 2003 | 512 | 14 | € 33.985,- | € 7.828,- |
| 2003 | 223 | 12 | € 8.694,- | |
| 2003 | 511 | 14 | € 33.985,- | € 7.828,- |
| 2004 | 304 | 15 | € 36.395,- | € 8.043,- |
| 2004 | 220 | 13 | € 8.761,- | |
| 2004 | 304 | 15 | € 36.395,- | € 8.043,- |
| 2005 | 251 | 12 | € 36.921,- | € 8.938,- |
| 2005 | 251 | 12 | € 36.921,- | € 8.938,- |
| 2005 | 143 | 10 | € 39.818,- | € 9.840,- |
| 2006 | 225 | 15 | € 37.593,- | € 9.022,- |
| 2006 | 163 | 11 | € 40.740,- | € 9.686,- |
| 2006 | 225 | 15 | € 37.593,- | € 9.022,- |
| 2007 | 181 | 9 | € 37.005,- | € 9.031,- |
| 2007 | 152 | 10 | € 40.392,- | € 9.999,- |
| 2007 | 181 | 9 | € 37.005,- | € 9.031,- |
| 2008 | 150 | 7 | € 37.248,- | € 8.764,- |
| 2008 | 171 | 6 | € 40.504,- | € 10.012,- |
| 2008 | 150 | 7 | € 37.248,- | € 8.764,- |
| 2009 | 251 | 2 | € 35.862,- | € 8.670,- |
| 2009 | 162 | 3 | € 37.809,- | € 10.815,- |
| 2009 | 251 | 2 | € 35.862,- | € 8.670,- |
| 2010 | 45 | 0 | € 35.350,- | € 8.643,- |
| 2010 | 7 | 1 | € 39.287,- | € 8.208,- |
| 2010 | 45 | 0 | € 35.350,- | € 8.643,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 72-HG-SX | |||
| 58-JK-ZJ | |||
| 92-LG-LT | |||
| 15-GN-RF | |||
| 12-SR-LV | |||
| 98-LS-BL | |||
| 06-SK-VG | |||
| 05-TG-HD | |||
| G-791-TT | |||
| 94-PP-ZF | |||
| 23-HN-ZF | |||
| 60-RD-DZ | |||
| 86-LR-DN | |||
| PP-930-G | |||
| 10-PZ-GJ | |||
| 87-HX-SK | |||
| 17-PN-XT | |||
| 60-LN-XK | |||
| 18-RV-DH | |||
| 60-RR-PR | |||
| 48-HG-SX | |||
| 49-PG-DP | |||
| GV-787-H | |||
| 18-PH-JK | |||
| 83-XK-TD | |||
| 61-ST-LN | |||
| 82-NL-NG | |||
| 51-TV-JH | |||
| 09-HS-NH | |||
| 41-HG-PV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-GX-PH | 2026-05-23 | |||
| 62-JD-XZ | 2026-05-17 | |||
| 76-SK-XJ | 2026-05-23 | |||
| 69-RZ-RH | 2026-05-17 | |||
| 96-JN-DD | 2026-05-11 | |||
| 77-RV-LG | 2026-05-08 | |||
| 55-TG-KF | 2026-05-08 | |||
| 28-TB-BR | 2026-05-20 | |||
| 39-XS-JF | 2026-05-09 | |||
| 60-LS-LS | 2026-05-09 | |||
| RK-232-N | 2026-05-15 | |||
| 10-KGK-6 | 2026-05-14 | |||
| 98-JL-XG | 2026-05-20 | |||
| 44-JG-DV | 2026-05-15 | |||
| 69-NJ-KV | 2026-05-08 | |||
| 66-JN-XK | 2026-05-21 | |||
| 33-JF-VL | 2026-05-19 | |||
| 11-GZ-RJ | 2026-05-10 | |||
| 28-GN-DK | 2026-05-01 | |||
| 75-JF-BG | 2026-05-05 | |||
| 76-HF-FP | 2026-05-01 | |||
| 96-LR-ST | 2026-05-10 | |||
| 34-HJD-7 | 2026-05-11 | |||
| 37-NX-SJ | 2026-05-03 | |||
| 55-PF-SP | 2026-05-15 | |||
| 84-NK-VJ | 2026-05-16 | |||
| 66-GN-NJ | 2026-05-15 | |||
| 38-GK-PT | 2026-05-15 | |||
| 93-XG-TF | 2026-05-13 | |||
| 31-TZ-NK | 2026-05-11 |