Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.516,-
Nee
2003
2026-05-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 78-LP-GK is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 80 pk. De motor heeft een inhoud van 1388 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Met een massa van 1.107 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 29-04-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1162 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1540 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-26 |
| APK vervaldatum | 2027-04-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.775 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
22 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.775,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 203.423 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 28 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1057 |
| Periode | 2002-04-16 - 2010-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6412 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 560 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 106 | 8 | € 3.310,- | |
| 2005 | 126 | 12 | € 3.428,- | |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 140 | 22 | € 3.393,- | |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 108 | 17 | € 17.948,- | € 3.349,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 35 | 12 | € 17.685,- | € 2.862,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 30-JZ-PR | |||
| G-056-ND | |||
| 01-LN-HP | |||
| 98-LK-VR | |||
| 14-RS-TG | |||
| GP-136-R | |||
| 01-TP-HH | |||
| 5-XLX-93 | |||
| 32-JN-GK | |||
| JJ-226-K | |||
| NV-750-J | |||
| 35-TX-SX | |||
| 61-XV-HD | |||
| 21-GPD-5 | |||
| 68-XV-JD | |||
| 51-XG-PH | |||
| 91-LB-HD | |||
| 12-PXX-3 | |||
| TL-112-H | |||
| 25-TF-JN | |||
| 94-JN-JP | |||
| 34-XS-JX | |||
| 51-ZN-VS | |||
| 40-TR-JR | |||
| 17-TP-HF | |||
| 68-TL-ZX | |||
| 85-JP-FG | |||
| 25-JZ-ZG | |||
| NT-041-D | |||
| 64-JP-GZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 09-LS-VB | 2026-05-27 | |||
| 72-LX-BF | 2026-05-22 | |||
| 10-XV-PB | 2026-05-27 | |||
| 14-NH-BL | 2026-05-18 | |||
| 24-NTZ-9 | 2026-05-26 | |||
| 77-TT-VG | 2026-05-21 | |||
| 11-XH-KR | 2026-05-22 | |||
| 42-GNP-3 | 2026-05-22 | |||
| 45-SR-SK | 2026-05-15 | |||
| 74-LN-ND | 2026-05-21 | |||
| 86-JS-RK | 2026-05-20 | |||
| 31-JZ-LB | 2026-05-12 | |||
| 67-JZ-ZG | 2026-05-28 | |||
| 22-NJ-XL | 2026-05-11 | |||
| 68-RT-LL | 2026-05-08 | |||
| 19-LN-KZ | 2026-05-07 | |||
| 91-SR-KD | 2026-05-20 | |||
| 43-SR-SJ | 2026-05-08 | |||
| 62-SH-PG | 2026-05-11 | |||
| 25-SJ-SG | 2026-05-10 | |||
| 86-JR-JK | 2026-05-05 | |||
| 28-JN-JS | 2026-05-05 | |||
| 52-JR-XR | 2026-05-02 | |||
| 40-ZG-NT | 2026-05-01 | |||
| 33-GBJ-2 | 2026-05-26 | |||
| 14-JT-ZF | 2026-05-13 | |||
| 11-TR-FG | 2026-05-01 | |||
| 61-JN-LD | 2026-05-15 | |||
| 05-SR-HT | 2026-05-18 | |||
| 52-JX-PJ | 2026-05-04 |