Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.130,-
Nee
2003
2026-05-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 74-LN-ND is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 80 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1388 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Met 1.106 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 3 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-03-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1162 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1525 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-25 |
| APK vervaldatum | 2027-03-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.875 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
5 dagenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.875,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 189.829 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 30 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1058 |
| Periode | 2002-04-16 - 2010-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6412 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 560 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 106 | 8 | € 3.310,- | |
| 2005 | 126 | 12 | € 3.428,- | |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 140 | 22 | € 3.393,- | |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 108 | 17 | € 17.948,- | € 3.349,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 35 | 12 | € 17.685,- | € 2.862,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 04-JN-DV | |||
| 86-JP-VN | |||
| 31-LV-BS | |||
| 51-LF-KK | |||
| 90-JL-PZ | |||
| 76-JT-DV | |||
| 99-JN-JP | |||
| JB-550-D | |||
| 64-JP-GZ | |||
| 63-LP-NG | |||
| 98-JN-HN | |||
| 09-NR-XL | |||
| 25-JZ-ZG | |||
| 08-ZG-DK | |||
| 11-XH-KR | |||
| NJ-445-Z | |||
| 68-TL-ZX | |||
| 90-SL-JK | |||
| 53-TT-XR | |||
| 76-LF-DS | |||
| 43-GLB-8 | |||
| 22-GFB-1 | |||
| 94-JN-JP | |||
| 06-RV-PX | |||
| 62-LD-HS | |||
| 79-LN-SH | |||
| 81-RK-LR | |||
| 09-LS-VB | |||
| 25-TF-JN | |||
| 09-JT-ZF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 86-JS-RK | 2026-05-20 | |||
| 77-TT-VG | 2026-05-21 | |||
| 91-SR-KD | 2026-05-20 | |||
| 14-NH-BL | 2026-05-18 | |||
| 45-SR-SK | 2026-05-15 | |||
| 72-LJ-JD | 2026-05-11 | |||
| 14-JT-ZF | 2026-05-13 | |||
| 61-JN-LD | 2026-05-15 | |||
| 05-SR-HT | 2026-05-18 | |||
| 31-JZ-LB | 2026-05-12 | |||
| 25-SJ-SG | 2026-05-10 | |||
| 62-SH-PG | 2026-05-11 | |||
| 19-LN-KZ | 2026-05-07 | |||
| 84-TH-GB | 2026-05-07 | |||
| 88-XL-ZR | 2026-05-12 | |||
| 28-JN-JS | 2026-05-05 | |||
| 40-XJ-FG | 2026-05-09 | |||
| 86-JR-JK | 2026-05-05 | |||
| 52-JX-PJ | 2026-05-04 | |||
| 17-TT-XS | 2026-05-12 | |||
| 8-TGZ-61 | 2026-05-04 | |||
| 90-JN-RN | 2026-05-03 | |||
| 38-JX-BV | 2026-05-13 | |||
| 52-JR-XR | 2026-05-02 | |||
| 11-TR-FG | 2026-05-01 | |||
| 21-LL-LR | 2026-04-28 | |||
| 37-JK-GG | 2026-04-27 | |||
| 11-JS-VN | 2026-04-25 | |||
| 40-ZG-NT | 2026-05-01 | |||
| 47-KGP-3 | 2026-04-28 |