Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 64.590
€ 17.917,-
Nee
2007
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 78-XG-FD is afkomstig uit het bouwjaar 2007. De nieuwwaarde van deze Volvo bedroeg € 64.590. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 185 pk. Dit model beschikt over een 2400 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.3 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.761 kg voor optimale prestaties. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 2.500.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2400 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 185 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1761 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,72 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Eerste registratie | 2007-05-11 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2007-05-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.795 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.795,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 435.767 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 997 |
| Periode | 2005-10-21 - 2008-12-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1227 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 337 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 44 | 18 | € 59.143,- | € 13.978,- |
| 2005 | 120 | 29 | € 53.020,- | € 13.110,- |
| 2005 | 120 | 29 | € 53.020,- | € 13.110,- |
| 2006 | 671 | 202 | € 58.041,- | € 12.692,- |
| 2006 | 217 | 44 | € 52.640,- | € 12.610,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 57.844,- | € 15.892,- |
| 2007 | 488 | 116 | € 57.727,- | € 13.066,- |
| 2007 | 188 | 25 | € 53.057,- | € 12.805,- |
| 2007 | 188 | 25 | € 53.057,- | € 12.805,- |
| 2008 | 24 | 1 | € 56.788,- | € 15.461,- |
| 2008 | 5 | 0 | € 51.764,- | € 13.899,- |
| 2008 | 5 | 0 | € 51.764,- | € 13.899,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 98-TG-VL | 2026-05-20 | |||
| 17-XG-JK | 2026-05-17 | |||
| 02-TR-VF | 2026-04-25 | |||
| 74-XK-HT | 2026-04-23 | |||
| 29-TB-BR | 2026-05-05 | |||
| 53-XK-DG | 2026-04-15 | |||
| 26-XG-ZD | 2026-04-09 | |||
| 59-RXL-2 | 2026-04-13 | |||
| 62-RFH-3 | 2026-05-02 | |||
| 66-XD-GG | 2026-04-01 | |||
| 74-SX-ZF | 2026-03-25 | |||
| 33-TX-VJ | 2026-03-26 | |||
| 44-XF-TX | 2026-03-16 | |||
| 64-XF-PH | 2026-04-20 | |||
| 08-XJK-5 | 2026-03-16 | |||
| 38-SH-NK | 2026-03-19 | |||
| 7-SFD-92 | 2026-03-11 | |||
| 78-TD-NG | 2026-03-14 | |||
| 98-XR-XT | 2026-03-06 | |||
| 96-PRZ-3 | 2026-03-09 | |||
| 53-TV-RJ | 2026-04-06 | |||
| 06-XL-DN | 2026-03-03 | |||
| 72-SH-NK | 2026-03-18 | |||
| 03-TB-TD | 2025-07-01 | |||
| 49-NRG-4 | 2025-01-13 | |||
| 06-RZ-KS | 2025-09-03 | |||
| 47-XB-KF | 2025-03-20 | |||
| 30-PXH-5 | 2024-08-19 | |||
| 18-KXS-6 | 2024-06-20 | |||
| 43-TH-ZK | 2024-12-23 |