Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.968,-
Nee
2003
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC70 met kenteken 78-NJ-PS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 209 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2521 cc motor met 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.764 kg voor optimale prestaties. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-02-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 210 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1764 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-10-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-21 |
| APK vervaldatum | 2026-02-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo XC70 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 4.993 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.620 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 4.993,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 332.631 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1140 |
| Periode | 2002-10-17 - 2007-07-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 619 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 138 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 15 | 7 | € 12.382,- | |
| 2002 | 36 | 18 | € 12.630,- | |
| 2002 | 15 | 7 | € 12.382,- | |
| 2003 | 354 | 87 | € 13.368,- | |
| 2003 | 130 | 33 | € 12.487,- | |
| 2003 | 130 | 33 | € 12.487,- | |
| 2004 | 155 | 32 | € 62.185,- | € 13.094,- |
| 2004 | 155 | 32 | € 62.185,- | € 13.094,- |
| 2004 | 625 | 160 | € 61.308,- | € 14.257,- |
| 2005 | 170 | 37 | € 57.305,- | € 12.920,- |
| 2005 | 800 | 210 | € 63.280,- | € 14.451,- |
| 2005 | 170 | 37 | € 57.305,- | € 12.920,- |
| 2006 | 98 | 21 | € 58.735,- | € 13.523,- |
| 2006 | 553 | 122 | € 64.468,- | € 15.283,- |
| 2006 | 98 | 21 | € 58.735,- | € 13.523,- |
| 2007 | 358 | 36 | € 62.479,- | € 15.485,- |
| 2007 | 51 | 8 | € 57.922,- | € 13.522,- |
| 2007 | 51 | 8 | € 57.922,- | € 13.522,- |
| 2008 | 24 | 1 | € 64.331,- | € 16.252,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 66.705,- | € 20.019,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 06-NK-RZ | |||
| SK-048-X | |||
| 41-NV-FF | |||
| 51-PF-SR | |||
| 23-LS-ZR | |||
| 58-LZ-FG | |||
| 16-PGG-4 | |||
| XK-823-V | |||
| 89-NL-NG | |||
| XZ-294-B | |||
| 31-ST-XH | |||
| P-554-FD | |||
| 35-SV-DP | |||
| 31-NJ-ZF | |||
| 14-TS-SZ | |||
| 18-SK-HV | |||
| ZP-592-N | |||
| 15-NZ-PZ | |||
| 22-TJ-XK | |||
| 75-PN-HR | |||
| 91-TH-HF | |||
| 96-RJ-GV | |||
| 51-XRF-4 | |||
| 32-TX-HN | |||
| 04-TT-BH | |||
| 80-SZ-NG | |||
| 57-SR-BR | |||
| 13-PB-RP | |||
| 95-SH-SL | |||
| 37-PB-BB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 74-LZ-XV | 2026-05-23 | |||
| 21-ZJ-KJ | 2026-05-05 | |||
| 71-LS-HD | 2026-04-30 | |||
| 18-NZ-PZ | 2026-05-17 | |||
| 86-PN-PV | 2026-05-21 | |||
| 82-PP-FX | 2026-05-10 | |||
| 69-NZ-HZ | 2026-05-06 | |||
| 33-RF-FR | 2026-05-21 | |||
| X-515-FB | 2026-05-23 | |||
| 04-TT-FL | 2026-05-18 | |||
| SX-651-S | 2026-04-24 | |||
| 42-RX-PL | 2026-05-16 | |||
| 86-PD-VJ | 2026-05-19 | |||
| 77-TD-JF | 2026-05-17 | |||
| 42-RR-NR | 2026-05-14 | |||
| 33-PP-LH | 2026-05-09 | |||
| KF-619-L | 2026-05-11 | |||
| RK-832-L | 2026-05-11 | |||
| 90-TT-FK | 2026-05-09 | |||
| 93-TS-KF | 2026-05-05 | |||
| 41-SN-FT | 2026-05-04 | |||
| 71-TX-KF | 2026-05-12 | |||
| 46-SN-SF | 2026-05-03 | |||
| 31-RH-XR | 2026-05-02 | |||
| X-169-JN | 2026-05-06 | |||
| 96-PK-LG | 2026-05-02 | |||
| 72-TR-PG | 2026-05-01 | |||
| 78-SNB-9 | 2026-04-30 | |||
| 71-RJ-NT | 2026-04-30 | |||
| 06-LR-DP | 2026-04-24 |