Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.723,-
Nee
2002
2025-03-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Partner met kenteken 78-JK-HZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 109 pk. De motor heeft een inhoud van 1587 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.352 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 435 dagen in bezit. De APK is geldig tot 10-03-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1425 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1780 kg |
| Lengte | 4,14 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,91 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-05-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-05-16 |
| APK vervaldatum | 2027-03-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot Partner stationwagen
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot Partner
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 227.019 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1189 |
| Periode | 1998-11-23 - 2003-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1287 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 31 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 2 | 1 | € 3.637,- | |
| 1998 | 2 | 1 | € 3.637,- | |
| 1999 | 105 | 5 | € 16.278,- | € 3.127,- |
| 1999 | 105 | 5 | € 16.278,- | € 3.127,- |
| 2000 | 273 | 7 | € 3.130,- | |
| 2000 | 273 | 7 | € 3.130,- | |
| 2001 | 427 | 13 | € 3.274,- | |
| 2001 | 427 | 13 | € 3.274,- | |
| 2002 | 455 | 5 | € 3.550,- | |
| 2002 | 455 | 5 | € 3.550,- | |
| 2003 | 25 | 0 | € 3.653,- | |
| 2003 | 25 | 0 | € 3.653,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZH-XR-21 | 2026-05-18 | |||
| 74-LD-JK | 2026-05-02 | |||
| 42-GT-FS | 2026-03-18 | |||
| 16-GX-RL | 2026-03-29 | |||
| 10GPLJ | 2021-04-02 | |||
| 21JVFB | 2020-07-15 | |||
| 73GKSK | 2020-05-20 | |||
| 26HSTV | 2021-10-06 | |||
| 48HZDJ | 2022-03-01 | |||
| 72HPTS | 2020-10-12 | |||
| 48GSBB | 2021-10-20 | |||
| 60GKFT | 2020-11-11 | |||
| 56GPXD | 2021-01-10 | |||
| 03JRGT | 2022-05-17 | |||
| 48JSFL | 2021-02-02 | |||
| 98HXLF | 2020-11-03 | |||
| 64HDJL | 2021-07-28 | |||
| 90DTNX | 2020-10-18 | |||
| 18FVBB | 2021-03-02 | |||
| 88GDTN | 2020-05-18 | |||
| 34HDRJ | 2021-06-28 | |||
| 10DTHB | 2020-06-24 | |||
| 19-JH-ZL | 2025-05-04 | |||
| 13JHZL | 2020-07-09 | |||
| 91JHPL | 2020-07-20 | |||
| 05GVGS | 2022-01-12 | |||
| 54-JL-XD | 2025-09-23 | |||
| 91FRSG | 2020-06-04 | |||
| 36-FD-KD | 2025-10-30 | |||
| 83HTZG | 2020-09-27 |