Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.725,-
Nee
2001
2025-04-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 607 met kenteken 78-HR-GB is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 158 pk. De motor heeft een inhoud van 2230 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.550 kg is deze auto solide gebouwd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 01-04-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2230 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 158 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1608 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2055 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,80 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-22 |
| APK vervaldatum | 2027-04-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 607 sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 3.958 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 607
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 3.958,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 185.189 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 966 |
| Periode | 2000-09-22 - 2005-09-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 208 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 1 | 0 | € 8.947,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2001 | 49 | 0 | € 10.195,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2002 | 34 | 3 | € 44.650,- | € 9.914,- |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2003 | 47 | 3 | € 10.720,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2004 | 71 | 3 | € 40.300,- | € 10.459,- |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2005 | 6 | 0 | € 45.238,- | € 11.072,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-LV-PT | 2026-05-06 | |||
| 35-HF-NX | 2026-03-01 | |||
| 42-NG-SH | 2026-03-03 | |||
| 97-GV-BN | 2022-01-05 | |||
| 03-NF-PR | 2021-07-30 | |||
| 65-HR-PP | 2021-12-18 | |||
| 03-LT-RN | 2024-12-07 | |||
| 51HBZB | 2020-07-16 | |||
| 08-PK-HR | 2021-04-29 | |||
| 78-GP-FN | 2021-02-08 | |||
| 72-HF-TJ | 2021-10-11 | |||
| 50-HG-SR | 2021-10-15 | |||
| 38LNLP | 2022-08-01 | |||
| 29-PR-VF | 2020-06-11 | |||
| 77GLNB | 2022-04-09 | |||
| 07-JD-KL | 2025-11-10 | |||
| 30PJJL | 2020-05-26 | |||
| 15-PR-JS | 2022-10-13 | |||
| 31-PK-NK | 2022-07-29 | |||
| 44-GX-PF | 2024-11-09 | |||
| 73-HH-TD | 2023-11-27 | |||
| 67-PR-LF | 2026-01-29 | |||
| 19-LB-PK | 2021-04-13 | |||
| 53JXNP | 2022-07-21 | |||
| 18-JK-KP | 2020-06-06 | |||
| 04-HJ-HK | 2021-03-18 | |||
| 53GLNB | 2021-06-30 | |||
| 88LVZP | 2020-09-05 | |||
| 12-HL-TS | 2023-09-04 | |||
| 21GZFS | 2021-06-30 |