Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 78.664
€ 21.854,-
Nee
2005
2026-03-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC90 met kenteken 77-RH-GJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volvo was € 78.664. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 163 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2401 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9 l/100 km. Een fors gewicht van 2.144 kg geeft extra rijcomfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-12-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 2.100.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2144 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2735 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-05 |
| APK vervaldatum | 2026-12-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC90
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 413.663 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 946 |
| Periode | 2003-03-27 - 2006-08-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 709 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 108 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 126 | 20 | € 18.312,- | |
| 2004 | 322 | 56 | € 70.207,- | € 18.375,- |
| 2004 | 24 | 8 | € 17.950,- | |
| 2004 | 24 | 8 | € 17.950,- | |
| 2005 | 254 | 31 | € 72.767,- | € 19.123,- |
| 2005 | 21 | 4 | € 66.237,- | € 15.285,- |
| 2005 | 21 | 4 | € 66.237,- | € 15.285,- |
| 2006 | 7 | 1 | € 75.369,- | € 21.173,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 57-NR-PJ | 2026-05-13 | |||
| 16-PL-RZ | 2026-05-01 | |||
| 51-NK-BP | 2026-05-09 | |||
| 89-RG-ZT | 2026-04-24 | |||
| 38-NP-SG | 2026-04-13 | |||
| 43-RR-VT | 2026-03-17 | |||
| 50-RS-PR | 2026-03-14 | |||
| KR-041-V | 2026-03-04 | |||
| 97-NS-FT | 2022-06-25 | |||
| 79-NR-VZ | 2022-01-05 | |||
| 92-NR-KV | 2022-08-19 | |||
| 57-PN-HR | 2023-04-01 | |||
| 99-PX-TG | 2025-02-14 | |||
| 48-NT-RB | 2024-01-24 | |||
| 90-NS-LK | 2025-11-20 | |||
| 81-RB-LK | 2025-06-03 | |||
| 72NPXT | 2021-02-22 | |||
| 17-RD-TR | 2025-02-21 | |||
| 54PTZJ | 2020-12-20 | |||
| 46-NV-LB | 2024-08-01 | |||
| 26-PN-SH | 2025-09-04 | |||
| 13-PP-LH | 2025-06-20 | |||
| 41NVLB | 2021-02-25 | |||
| 19-PS-GN | 2025-10-16 | |||
| 28-NP-SG | 2025-05-24 | |||
| 77-NS-DT | 2024-08-02 | |||
| 67-NP-XT | 2021-10-22 | |||
| 28-PF-FR | 2024-04-17 | |||
| 35-PB-VN | 2023-01-31 | |||
| 65-PB-XZ | 2021-03-29 |