Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.240,-
Nee
2004
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 77-PN-VD is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 109 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1499 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.070 kg. Dit voertuig is al 15 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 21-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1070 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1465 kg |
| Lengte | 3,87 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-20 |
| APK vervaldatum | 2026-08-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
15 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 194.488 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1220 |
| Periode | 2004-01-14 - 2011-03-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2315 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 4.257,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2008 | 21 | 3 | € 3.897,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 15-TS-KV | |||
| 61-ZP-DD | |||
| 04-GJV-3 | |||
| 25-HRP-4 | |||
| 90-ZN-BG | |||
| 71-TS-GD | |||
| 11-TN-GJ | |||
| 92-ZN-JR | |||
| 66-TF-FB | |||
| 80-GSN-1 | |||
| 97-ZG-BN | |||
| 13-PZ-HX | |||
| 07-ZG-JF | |||
| 04-TZ-JB | |||
| HKR-02-L | |||
| 27-PZ-HX | |||
| 55-XT-JG | |||
| 23-XD-BS | |||
| 63-RP-KH | |||
| 04-PJ-RT | |||
| 92-TJ-NP | |||
| 89-SX-PZ | |||
| 45-HRL-4 | |||
| 26-TJ-DD | |||
| 15-ZP-GS | |||
| 72-RV-SK | |||
| 25-XF-DJ | |||
| 28-XB-NB | |||
| 18-TV-ZP | |||
| 29-TZ-ZK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 87-TL-ZD | 2026-05-22 | |||
| 51-RN-ZD | 2026-05-16 | |||
| 13-ZD-RT | 2026-05-12 | |||
| 87-SX-BF | 2026-05-20 | |||
| 07-ST-KP | 2026-05-09 | |||
| 83-NZ-JT | 2026-05-27 | |||
| 97-PS-TJ | 2026-05-12 | |||
| 14-TH-PR | 2026-05-07 | |||
| 54-HVB-8 | 2026-04-29 | |||
| 52-TH-XH | 2026-05-26 | |||
| 26-RZ-VB | 2026-05-21 | |||
| 73-PF-RS | 2026-05-10 | |||
| 56-HSL-9 | 2026-05-19 | |||
| 94-ZS-HF | 2026-04-25 | |||
| 35-XR-BF | 2026-05-05 | |||
| 52-TH-NL | 2026-04-25 | |||
| 89-TZ-XH | 2026-05-20 | |||
| 46-RH-ZF | 2026-04-30 | |||
| 64-RJ-KT | 2026-04-28 | |||
| 57-TK-HK | 2026-04-22 | |||
| 34-ZS-FV | 2026-05-22 | |||
| 55-SV-LB | 2026-05-22 | |||
| 37-SP-LH | 2026-04-28 | |||
| 35-TD-VJ | 2026-05-13 | |||
| 64-TF-FB | 2026-05-13 | |||
| 25-PP-VG | 2026-05-05 | |||
| 04-RX-KN | 2026-05-05 | |||
| 92-TV-TH | 2026-04-11 | |||
| 58-RH-HR | 2026-05-03 | |||
| 70-PP-PG | 2026-05-27 |