Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.646,-
Nee
2005
2021-12-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Primera Estate met kenteken 76RHGV is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.1 l/100 km. Dankzij 1.455 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2021 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-12-2020.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1552 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1940 kg |
| Lengte | 4,68 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2021-12-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-06 |
| APK vervaldatum | 2020-12-23 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan Primera Estate stationwagen
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.390 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Nissan Primera Estate
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
16 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.390,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 206.273 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1175 |
| Periode | 1998-04-14 - 2008-04-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 225 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 1 | 0 | € 4.190,- | |
| 1998 | 13 | 0 | € 4.263,- | |
| 1999 | 26 | 0 | € 4.164,- | |
| 1999 | 26 | 0 | € 4.164,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 3.995,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 3.995,- | |
| 2002 | 19 | 1 | € 6.392,- | |
| 2002 | 19 | 1 | € 6.392,- | |
| 2002 | 9 | 0 | € 7.556,- | |
| 2003 | 56 | 0 | € 6.114,- | |
| 2003 | 56 | 0 | € 6.114,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 7.584,- | |
| 2004 | 40 | 1 | € 6.108,- | |
| 2004 | 40 | 1 | € 6.108,- | |
| 2004 | 22 | 0 | € 6.790,- | |
| 2005 | 27 | 0 | € 7.075,- | |
| 2005 | 27 | 0 | € 7.075,- | |
| 2005 | 22 | 0 | € 7.628,- | |
| 2006 | 32 | 0 | € 6.736,- | |
| 2006 | 32 | 0 | € 6.736,- | |
| 2006 | 23 | 1 | € 7.136,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 6.642,- | |
| 2007 | 7 | 0 | € 7.281,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 6.642,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 6.594,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 6.594,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-NL-DP | 2026-04-29 | |||
| 71-TP-PH | 2026-04-21 | |||
| 28-TF-BR | 2026-04-07 | |||
| 52-RL-NH | 2026-04-02 | |||
| 37-NF-XF | 2020-07-09 | |||
| 97-RJ-KK | 2024-09-07 | |||
| 24NJVR | 2020-05-27 | |||
| 75-NV-TH | 2023-10-21 | |||
| 08-PS-XB | 2022-02-07 | |||
| 21-PH-VP | 2021-03-19 | |||
| 85JTLP | 2020-06-01 | |||
| 86-JS-BZ | 2025-08-19 | |||
| 72-NN-PH | 2021-01-05 | |||
| 58TKRP | 2021-03-13 | |||
| 64-LZ-LR | 2022-05-18 | |||
| 71NDRP | 2020-06-01 | |||
| 91-SF-VD | 2023-07-09 | |||
| 01-RF-PX | 2023-06-03 | |||
| 69-PX-TV | 2021-04-13 | |||
| 45TJJL | 2021-03-06 | |||
| 31-LZ-LP | 2022-08-31 | |||
| 56-JF-FF | 2023-04-17 | |||
| 23-LZ-LP | 2021-11-02 | |||
| 89-NX-PZ | 2021-07-02 | |||
| 73-TH-SJ | 2024-12-27 | |||
| 42-PD-DL | 2021-08-11 | |||
| 13-SR-FF | 2023-01-19 | |||
| 01-RR-PZ | 2022-04-11 | |||
| 23-PL-PZ | 2020-10-06 | |||
| 94-RP-ZF | 2021-07-19 |