Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.196,-
Nee
2007
2026-03-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan X-Trail met kenteken 76-XV-KP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 169 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2488 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.619 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 53 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2488 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 169 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1674 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2050 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,77 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-10-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-10-18 |
| APK vervaldatum | 2026-07-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan X-Trail MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 8.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 15.714 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan X-Trail
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 8.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 140.315 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 780 |
| Periode | 2007-08-17 - 2019-08-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 50 |
| Aantal import auto's | 961 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 50 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 25 | 1 | € 10.149,- | |
| 2007 | 25 | 1 | € 10.149,- | |
| 2007 | 48 | 2 | € 11.057,- | |
| 2008 | 97 | 7 | € 45.695,- | € 10.740,- |
| 2008 | 66 | 2 | € 41.030,- | € 9.983,- |
| 2008 | 66 | 2 | € 41.030,- | € 9.983,- |
| 2009 | 33 | 1 | € 43.800,- | € 11.547,- |
| 2009 | 18 | 1 | € 41.178,- | € 11.603,- |
| 2009 | 18 | 1 | € 41.178,- | € 11.603,- |
| 2010 | 5 | 0 | € 44.166,- | € 13.177,- |
| 2010 | 5 | 0 | € 44.166,- | € 13.177,- |
| 2010 | 9 | 2 | € 45.965,- | € 10.329,- |
| 2015 | 402 | 83 | € 36.262,- | € 5.606,- |
| 2015 | 402 | 83 | € 36.262,- | € 5.606,- |
| 2016 | 1260 | 260 | € 36.321,- | € 6.084,- |
| 2016 | 1261 | 261 | € 36.322,- | € 6.079,- |
| 2017 | 1181 | 245 | € 37.672,- | € 7.037,- |
| 2017 | 1184 | 248 | € 37.670,- | € 7.024,- |
| 2018 | 1259 | 321 | € 39.566,- | € 7.329,- |
| 2018 | 1264 | 325 | € 39.563,- | € 7.316,- |
| 2019 | 268 | 40 | € 39.278,- | € 8.684,- |
| 2019 | 268 | 40 | € 39.278,- | € 8.684,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| XJ-082-V | |||
| HJ-508-J | |||
| HV-832-P | |||
| KJ-251-B | |||
| HX-187-V | |||
| JT-686-K | |||
| HS-489-Z | |||
| J-375-SV | |||
| PV-291-H | |||
| L-287-LS | |||
| JS-095-S | |||
| H-480-LR | |||
| P-151-BF | |||
| JG-546-D | |||
| JZ-698-L | |||
| ND-246-H | |||
| P-422-TL | |||
| HK-846-S | |||
| 87-XZ-PZ | |||
| HB-441-K | |||
| HB-469-K | |||
| HK-825-D | |||
| HJ-480-J | |||
| HK-184-H | |||
| KX-233-D | |||
| JL-167-K | |||
| JL-472-H | |||
| KH-793-T | |||
| S-406-LK | |||
| P-198-VF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GX-111-J | 2026-05-20 | |||
| HT-466-Z | 2026-05-17 | |||
| HJ-512-J | 2026-05-06 | |||
| HS-929-L | 2026-04-14 | |||
| JD-517-V | 2026-05-22 | |||
| JG-497-T | 2026-05-18 | |||
| GLS-42-P | 2026-05-16 | |||
| HJ-641-T | 2026-05-16 | |||
| NB-691-R | 2026-05-18 | |||
| 94-ZN-XX | 2026-05-14 | |||
| XD-563-D | 2026-05-15 | |||
| XD-564-D | 2026-05-15 | |||
| PL-272-G | 2026-05-08 | |||
| SV-629-J | 2026-05-07 | |||
| 51-XT-LF | 2026-05-05 | |||
| TN-413-S | 2026-05-02 | |||
| JG-464-P | 2026-05-01 | |||
| JD-278-Z | 2026-04-30 | |||
| JV-755-N | 2026-04-29 | |||
| SX-399-T | 2026-04-29 | |||
| N-839-JX | 2026-04-29 | |||
| SH-061-Z | 2026-04-29 | |||
| 19-XZ-TX | 2026-04-07 | |||
| L-741-NG | 2026-04-28 | |||
| ZL-427-G | 2026-04-26 | |||
| NB-680-R | 2026-04-25 | |||
| P-950-GT | 2026-04-25 | |||
| PD-442-X | 2026-04-23 | |||
| R-929-JZ | 2026-04-20 | |||
| SK-103-H | 2026-04-19 |