Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroen C3 met kenteken 76-RL-SB is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 68 pk. Dit model beschikt over een 1398 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.2 liter per 100 km. Dankzij 1.150 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-10-2021.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1398 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 68 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 3.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1203 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1528 kg |
| Lengte | 3,85 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Eerste registratie | 2005-05-27 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2005-05-27 |
| APK vervaldatum | 2021-10-02 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroen C3 hatchback
|
Nu te koop
23 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Citroen C3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 881 |
| Periode | 2004-04-20 - 2008-01-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 16 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 56% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 1 | 1 | € 6.936,- | |
| 2004 | 1 | 1 | € 6.936,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 4.301,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 4.301,- | |
| 2006 | 2 | 1 | € 6.204,- | |
| 2006 | 2 | 1 | € 6.204,- | |
| 2007 | 9 | 5 | € 4.327,- | |
| 2007 | 9 | 5 | € 4.327,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 5.564,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 5.564,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 42-XN-GN | 2026-05-10 | |||
| 08-PB-LX | 2026-05-09 | |||
| 24-RV-RX | 2026-05-08 | |||
| KS-553-R | 2026-05-03 | |||
| 62-RZ-PL | 2026-03-06 | |||
| 98-PG-BH | 2023-12-03 | |||
| 75-SR-ND | 2021-02-06 | |||
| 29-TF-TD | 2021-09-09 | |||
| 10-PJ-SZ | 2022-01-14 | |||
| 01RBFB | 2021-01-27 | |||
| 71-PF-PX | 2021-11-05 | |||
| 21-ST-HP | 2025-08-04 | |||
| 65-RS-GT | 2020-06-02 | |||
| 56-NDJ-8 | 2024-02-02 | |||
| 25-PD-LF | 2020-07-19 | |||
| 88-ZB-KT | 2024-02-13 | |||
| 57-PV-XL | 2024-09-03 | |||
| 44-SJ-BX | 2022-12-22 | |||
| 85-PG-DV | 2022-08-08 | |||
| 49-RK-NL | 2024-05-28 | |||
| 24-RX-XH | 2025-01-28 | |||
| 94-PK-BJ | 2023-08-14 | |||
| 69-PK-XZ | 2020-05-04 | |||
| 07-PF-DR | 2021-10-27 | |||
| 35-PS-GT | 2023-07-25 | |||
| 08-PP-GF | 2023-11-04 | |||
| 43-PJ-HK | 2021-09-26 | |||
| 22-PK-RS | 2021-10-22 | |||
| 07-SK-GJ | 2024-03-01 | |||
| 4-ZLJ-21 | 2021-12-18 |