Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.365,-
Nee
2004
2022-06-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Mazda 2 met kenteken 76-NN-XK is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 80 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1388 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Dankzij 1.135 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1448 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 252 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1169 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1505 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2022-06-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-09 |
| APK vervaldatum | 2027-02-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Mazda 2 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Mazda 2
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 112.107 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1244 |
| Periode | 2003-03-27 - 2008-02-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1300 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 64 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 1039 | 12 | € 3.220,- | |
| 2003 | 195 | 4 | € 3.427,- | |
| 2003 | 1039 | 12 | € 3.220,- | |
| 2004 | 452 | 16 | € 3.477,- | |
| 2004 | 1467 | 24 | € 17.264,- | € 3.240,- |
| 2004 | 1467 | 24 | € 17.264,- | € 3.240,- |
| 2005 | 322 | 19 | € 3.614,- | |
| 2005 | 1134 | 23 | € 16.959,- | € 3.366,- |
| 2005 | 1134 | 23 | € 16.959,- | € 3.366,- |
| 2006 | 1039 | 59 | € 15.906,- | € 3.509,- |
| 2006 | 1039 | 59 | € 15.906,- | € 3.509,- |
| 2006 | 190 | 17 | € 3.685,- | |
| 2007 | 822 | 45 | € 16.894,- | € 3.646,- |
| 2007 | 138 | 7 | € 3.943,- | |
| 2007 | 822 | 45 | € 16.894,- | € 3.646,- |
| 2008 | 53 | 4 | € 3.709,- | |
| 2008 | 3 | 1 | € 17.759,- | € 2.457,- |
| 2008 | 53 | 4 | € 3.709,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 35-PZ-GS | |||
| 45-PX-NZ | |||
| 84-RK-VB | |||
| 35-NV-FJ | |||
| 94-NZ-GD | |||
| 25-NJ-BX | |||
| 44-NP-SL | |||
| 07-NL-NK | |||
| 70-PZ-GR | |||
| 61-TP-BB | |||
| 64-NT-RG | |||
| 41-TT-NP | |||
| 89-NN-GV | |||
| 10-PR-XS | |||
| 52-ND-ND | |||
| 76-NV-BP | |||
| 07-NX-ZB | |||
| 41-NP-KH | |||
| 22-PZ-BG | |||
| 98-NJ-ZH | |||
| 24-SF-PK | |||
| 21-XJ-KB | |||
| 37-RF-DF | |||
| 72-PN-RB | |||
| 47-RR-ZX | |||
| 96-NZ-NX | |||
| 35-PL-JZ | |||
| 42-PZ-XS | |||
| 19-SX-GB | |||
| 48-RH-BB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 34-SZ-ZJ | 2026-05-21 | |||
| 14-TN-PZ | 2026-05-14 | |||
| 33-NR-NB | 2026-05-16 | |||
| 03-TV-KR | 2026-05-13 | |||
| 92-PF-JS | 2026-05-15 | |||
| 73-PZ-BB | 2026-05-19 | |||
| P-749-JG | 2026-05-12 | |||
| 57-TJ-HR | 2026-05-12 | |||
| 88-XK-TZ | 2026-05-06 | |||
| 04-NL-TG | 2026-05-05 | |||
| 94-NV-ZX | 2026-05-03 | |||
| 54-NP-KJ | 2026-05-19 | |||
| 06-NL-KH | 2026-05-11 | |||
| 36-TK-NJ | 2026-05-04 | |||
| 46-PZ-SN | 2026-05-06 | |||
| 70-SZ-KX | 2026-05-05 | |||
| 64-XK-VB | 2026-05-01 | |||
| 83-PZ-BF | 2026-04-30 | |||
| 85-NL-PX | 2026-05-20 | |||
| 26-PS-LD | 2026-05-07 | |||
| 91-NV-XS | 2026-05-18 | |||
| 26-TH-KT | 2026-05-05 | |||
| 57-PP-RN | 2026-05-17 | |||
| 36-XT-LT | 2026-05-13 | |||
| 92-RD-KX | 2026-05-02 | |||
| 62-NT-FT | 2026-04-24 | |||
| 89-TB-LH | 2026-05-20 | |||
| 57-XH-BB | 2026-04-24 | |||
| 33-PB-ZG | 2026-04-24 | |||
| 39-NL-BP | 2026-05-21 |