Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.831,-
Nee
2003
2025-01-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 75-LS-DP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Met 1.395 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 492 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 101 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-25 |
| APK vervaldatum | 2026-09-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.592 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.592,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 191.002 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1100 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 61-LH-KT | 2025-06-23 | |||
| 79-LD-DL | 2023-12-04 | |||
| 68-LD-RK | 2022-02-28 | |||
| 40-JZ-GD | 2023-12-13 | |||
| 18-LL-HH | 2023-05-15 | |||
| 80JSFN | 2020-12-25 | |||
| 65-LL-NH | 2023-10-23 | |||
| 54-JG-VV | 2023-06-23 | |||
| 63JVDB | 2021-02-09 | |||
| 46-JP-XK | 2020-07-24 | |||
| 89-LR-PH | 2020-08-01 | |||
| 45-JP-XK | 2025-05-23 | |||
| 28-TG-SN | 2023-03-02 | |||
| 54-JH-ZN | 2024-01-31 | |||
| 28-HX-SK | 2024-02-10 | |||
| 63-JP-VD | 2023-12-09 | |||
| 29-PK-SP | 2025-01-11 | |||
| 42-NF-PS | 2024-03-05 | |||
| 77-JD-TF | 2023-12-30 | |||
| 53-LH-TP | 2024-11-17 | |||
| 11RZVV | 2020-11-02 | |||
| 65-LP-SR | 2023-09-28 | |||
| 33-JV-GL | 2023-10-06 | |||
| 12-JL-XG | 2025-05-31 |