Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 29.729
€ 6.501,-
Nee
2009
2026-04-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C4 Picasso met kenteken 75-JGZ-7 is op kenteken gezet in 2009. Destijds had deze Citroën een catalogusprijs van € 29.729 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 125 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1749 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.585 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 30 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 1.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1749 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1585 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2200 kg |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-05-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-05-25 |
| APK vervaldatum | 2026-06-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C4 Picasso
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1061 |
| Periode | 2006-12-07 - 2009-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 858 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 35 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1 | 1 | € 4.831,- | |
| 2006 | 1 | 1 | € 4.831,- | |
| 2007 | 382 | 11 | € 30.162,- | € 7.084,- |
| 2007 | 382 | 11 | € 30.162,- | € 7.084,- |
| 2008 | 417 | 21 | € 30.082,- | € 6.775,- |
| 2008 | 417 | 21 | € 30.082,- | € 6.775,- |
| 2009 | 58 | 2 | € 30.903,- | € 6.824,- |
| 2009 | 58 | 2 | € 30.903,- | € 6.824,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 19-XK-ZX | 2026-05-22 | |||
| 47-XF-XF | 2026-05-14 | |||
| 57-ZK-PR | 2026-05-08 | |||
| 85-XL-JG | 2026-05-09 | |||
| 04-ZJ-PR | 2026-05-17 | |||
| 48-JLG-7 | 2026-05-09 | |||
| 45-XK-LT | 2026-04-21 | |||
| 26-XD-XB | 2026-05-17 | |||
| 71-XZ-PZ | 2026-04-18 | |||
| 19-HLD-8 | 2026-05-20 | |||
| 72-PKR-5 | 2026-05-14 | |||
| 47-GLT-8 | 2026-05-04 | |||
| 32-HPD-8 | 2026-04-16 | |||
| 27-JFX-8 | 2026-04-03 | |||
| 86-XP-XS | 2026-03-18 | |||
| 86-GLK-6 | 2026-03-12 | |||
| 85-GFX-2 | 2026-03-07 | |||
| 48-ZN-KH | 2026-03-03 | |||
| 58-XL-GJ | 2026-03-08 | |||
| 56-GGZ-8 | 2025-11-14 | |||
| 24-XS-JR | 2025-07-18 | |||
| 82-ZH-LL | 2025-07-07 | |||
| 80-ZF-VB | 2024-10-20 | |||
| 16-XD-TP | 2025-12-24 | |||
| 92-XX-NR | 2025-04-23 | |||
| 09-XL-RP | 2025-09-19 | |||
| 19-XL-LF | 2026-01-18 | |||
| 26-GHV-1 | 2025-10-13 | |||
| 08-ZR-XF | 2024-09-15 | |||
| 29-XD-ZK | 2025-08-26 |