Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 75-BGD-2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 360 pk. Dit model beschikt over een 10518 cc motor met 6 cilinders. Met 7.182 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 19-06-2015. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-07-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 361 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 22000 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2015-06-26 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2015-06-26 |
| APK vervaldatum | 2023-07-08 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
1 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 5 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 343 |
| Periode | 2015-06-18 - 2015-06-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 2 | 0 | ||
| 2015 | 4 | 0 | ||
| 2015 | 8 | 0 | ||
| 2016 | 16 | 0 | ||
| 2017 | 1 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 76-BGD-2 | 2021-01-22 |