Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.592,-
Ja, 2026
2004
2022-03-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 74NSGT is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 98 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.055 kg. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-01-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1525 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2022-03-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-27 |
| APK vervaldatum | 2023-01-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.399 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 190.386 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 894 |
| Periode | 2001-05-25 - 2008-10-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1537 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 60 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 88 | 4 | € 3.025,- | |
| 2002 | 228 | 8 | € 3.047,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2003 | 153 | 10 | € 3.100,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 112 | 3 | € 3.271,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 57 | 6 | € 3.399,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-NH-KT | 2026-05-21 | |||
| 83-NX-HL | 2026-05-10 | |||
| 39-RL-BL | 2026-05-08 | |||
| 23-JR-FR | 2026-04-22 | |||
| 19-LZ-SB | 2026-04-11 | |||
| 89-NB-RJ | 2026-04-09 | |||
| 20-JV-XD | 2026-05-19 | |||
| 89-JK-KP | 2026-04-08 | |||
| 44-HS-HF | 2026-04-04 | |||
| 19-JF-BF | 2026-05-13 | |||
| 06-JX-NR | 2026-03-26 | |||
| 15-NG-VK | 2026-03-12 | |||
| 50-NB-PD | 2026-03-10 | |||
| 80-JL-GJ | 2026-03-07 | |||
| 90-PX-SP | 2026-03-03 | |||
| 37-JV-RF | 2026-03-15 | |||
| 22-LP-LN | 2026-02-26 | |||
| 05-HR-GF | 2026-02-28 | |||
| 58PLHR | 2020-11-27 | |||
| 78-NH-KT | 2021-11-21 | |||
| 47-LS-TJ | 2022-03-10 | |||
| 21-LK-ZR | 2023-09-02 | |||
| 11-LZ-SP | 2025-01-08 | |||
| 60LPJK | 2021-06-24 | |||
| 83LTNZ | 2021-02-09 | |||
| 88-PZF-3 | 2023-06-17 | |||
| 74-TT-DV | 2024-11-06 | |||
| 18-LJ-NR | 2021-03-25 | |||
| 41-PJ-KR | 2025-12-01 | |||
| 80-LP-SN | 2022-03-28 |