Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 34.029
€ 8.240,-
Nee
2007
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 74-TS-NZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Destijds had deze Opel een catalogusprijs van € 34.029 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 155 pk. De motor heeft een inhoud van 2198 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.475 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-11-2024. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 1.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1475 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Eerste registratie | 2007-01-10 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2007-01-10 |
| APK vervaldatum | 2024-11-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Vectra hatchback
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 3.178 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten.
Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 3.178,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 172.762 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 892 |
| Periode | 2004-09-10 - 2010-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 754 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2004 | 11 | 1 | € 8.027,- | |
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2005 | 63 | 3 | € 35.557,- | € 8.236,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2006 | 86 | 2 | € 8.846,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2007 | 56 | 2 | € 36.364,- | € 8.881,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 44 | 0 | € 35.621,- | € 8.582,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 32.526,- | € 7.089,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-RP-GJ | 2026-05-16 | |||
| 60-SG-SK | 2026-05-14 | |||
| 15-TD-SJ | 2026-05-20 | |||
| 15-RG-NT | 2026-05-02 | |||
| 34-ZR-TP | 2026-04-30 | |||
| 26-TX-LZ | 2026-04-27 | |||
| 44-XV-JL | 2026-05-01 | |||
| 35-TH-RR | 2026-04-25 | |||
| 33-TS-JR | 2026-04-27 | |||
| 96-HVD-5 | 2026-04-06 | |||
| 59-ZK-TL | 2026-04-05 | |||
| 69-GZG-3 | 2026-04-07 | |||
| 61-XN-RN | 2026-04-24 | |||
| 74-RS-VL | 2026-04-10 | |||
| 59-GKG-1 | 2026-04-12 | |||
| 79-TF-PN | 2026-03-22 | |||
| 75-RD-VF | 2026-03-26 | |||
| 90-GRS-6 | 2026-03-20 | |||
| 09-GTX-3 | 2026-03-17 | |||
| 19-TG-FF | 2026-03-11 | |||
| 38-SB-KH | 2024-10-12 | |||
| 26-TD-RG | 2025-12-11 | |||
| 86-RL-NN | 2022-09-03 | |||
| 43-PZ-LS | 2023-07-31 | |||
| 69RTPR | 2021-11-05 | |||
| 86-HGF-9 | 2025-09-27 | |||
| 83-GGH-8 | 2025-10-21 | |||
| 30-RL-VG | 2021-08-25 | |||
| 11-SB-LZ | 2025-07-28 | |||
| 56-XL-FH | 2025-05-01 |