Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 31.747
€ 7.322,-
Nee
2009
2023-08-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz A-Klasse met kenteken 74-KGG-1 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 31.747 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 1699 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Met 1.279 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1012 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 18-08-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 7.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1699 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1279 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 3,88 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-11-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-11-09 |
| APK vervaldatum | 2026-08-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 4 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 5 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz A-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 6.940 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz A-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het drijfgas van de bestuurdersairbag is mogelijk door blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast. Hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk creëren.
Bij activatie van de bestuurdersairbag kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen. Tevens is de beschermende functie van de airbag niet gegarandeerd.
De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer, de bestuurdersairbag wordt vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 6.940,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 85.369 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1334 |
| Periode | 2009-06-08 - 2011-05-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 390 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 115 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 189 | 68 | € 32.805,- | € 5.346,- |
| 2010 | 197 | 47 | € 31.166,- | € 5.365,- |
| 2011 | 4 | 0 | € 31.660,- | € 6.542,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 93-LZX-7 | 2026-05-05 | |||
| NH-969-X | 2026-05-02 | |||
| 91-NLB-5 | 2026-04-15 | |||
| HKK-80-F | 2025-07-13 | |||
| 06-KBR-6 | 2024-07-08 | |||
| 15-NBV-3 | 2023-07-28 | |||
| 99-NXT-1 | 2020-07-14 | |||
| 94-NDJ-1 | 2022-03-17 | |||
| 14-LLP-4 | 2025-05-19 | |||
| H-786-SG | 2020-12-25 | |||
| 89-JZT-5 | 2020-08-08 | |||
| 9-TLZ-49 | 2023-02-21 | |||
| 8-TNF-68 | 2021-06-18 | |||
| J-868-KN | 2025-11-09 | |||
| 19-ZTG-7 | 2021-11-04 | |||
| 73-LNP-5 | 2021-02-05 | |||
| 69-KBR-5 | 2021-01-19 | |||
| 09-NKL-6 | 2024-10-16 | |||
| RX-387-P | 2023-12-03 | |||
| 94-JSG-1 | 2024-04-06 | |||
| J-331-VH | 2020-11-27 | |||
| 62-KFG-8 | 2021-10-16 | |||
| 67-LKV-7 | 2023-05-20 | |||
| 55-KRG-3 | 2021-07-14 | |||
| 05-KVX-1 | 2024-05-24 | |||
| 10-KBR-6 | 2020-09-10 | |||
| 61-KHP-2 | 2024-12-13 | |||
| KN-055-V | 2020-06-23 | |||
| J-666-NX | 2020-10-08 | |||
| HBH-51-N | 2025-02-28 |