Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.807,-
Nee
2008
2026-04-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 74-HHJ-5 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 110 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Dankzij 1.290 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 15-12-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1290 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1734 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-11-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-11-28 |
| APK vervaldatum | 2026-12-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 4.350 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.350,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 139.930 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1027 |
| Periode | 2008-11-24 - 2011-02-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1554 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 149 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 203 | 11 | € 23.795,- | € 5.580,- |
| 2008 | 203 | 11 | € 23.795,- | € 5.580,- |
| 2009 | 842 | 94 | € 23.458,- | € 4.029,- |
| 2009 | 842 | 94 | € 23.458,- | € 4.029,- |
| 2010 | 503 | 44 | € 22.394,- | € 4.267,- |
| 2010 | 503 | 44 | € 22.394,- | € 4.267,- |
| 2011 | 6 | 0 | € 22.819,- | € 4.814,- |
| 2011 | 6 | 0 | € 22.819,- | € 4.814,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-410-KV | 2026-05-18 | |||
| 97-HRV-3 | 2026-05-04 | |||
| 37-JLJ-7 | 2026-05-04 | |||
| 56-NKZ-5 | 2026-05-21 | |||
| 40-HZT-3 | 2026-04-17 | |||
| 54-LPT-8 | 2026-05-05 | |||
| 61-HST-5 | 2026-04-17 | |||
| 58-LBP-2 | 2026-04-17 | |||
| 48-NFB-2 | 2026-04-30 | |||
| 60-NLH-7 | 2026-05-19 | |||
| 07-LZL-7 | 2026-05-20 | |||
| 72-LSZ-4 | 2026-05-16 | |||
| 97-LJV-8 | 2026-05-11 | |||
| 14-HHJ-5 | 2026-05-08 | |||
| 75-KND-1 | 2026-04-10 | |||
| 84-HSB-4 | 2026-04-16 | |||
| 94-LZV-9 | 2026-05-21 | |||
| 75-KZZ-5 | 2026-03-24 | |||
| 71-HPL-6 | 2026-03-19 | |||
| 95-LFV-7 | 2026-03-19 | |||
| 60-KTD-3 | 2026-03-17 | |||
| 39-JGH-2 | 2026-03-20 | |||
| 90-KND-1 | 2026-03-18 | |||
| 80-HHJ-4 | 2026-03-26 | |||
| 96-HHK-7 | 2026-03-24 | |||
| 72-KRD-3 | 2026-03-12 | |||
| 49-HHJ-4 | 2026-03-19 | |||
| 14-JLN-7 | 2026-03-02 | |||
| 80-JSX-7 | 2026-02-26 | |||
| 89-JDJ-7 | 2020-11-14 |