Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.595,-
Nee
1999
2021-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 74-DL-SR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Met een massa van 1.564 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1835 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 159 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1564 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1990 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2021-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-09-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-09-24 |
| APK vervaldatum | 2026-10-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.195 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.195 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.195,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 458.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1257 |
| Periode | 1999-06-01 - 2001-02-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 404 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 48 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 157 | 25 | € 9.568,- | |
| 1999 | 326 | 42 | € 36.053,- | € 8.779,- |
| 1999 | 326 | 42 | € 36.053,- | € 8.779,- |
| 2000 | 245 | 23 | € 9.834,- | |
| 2000 | 641 | 46 | € 8.660,- | |
| 2000 | 641 | 46 | € 8.660,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 8.898,- | |
| 2001 | 12 | 3 | € 9.928,- | |
| 2001 | 12 | 3 | € 9.928,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 7.861,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 7.861,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 44-FG-JS | 2026-05-19 | |||
| 32-FN-BB | 2026-05-03 | |||
| 07-DX-VJ | 2026-04-10 | |||
| JLF-12-S | 2026-05-16 | |||
| 88-FJ-PF | 2026-05-05 | |||
| 39-JPV-5 | 2026-04-22 | |||
| 41-GJR-6 | 2026-04-11 | |||
| 60-DR-LZ | 2026-04-16 | |||
| KDB-70-G | 2026-04-16 | |||
| 07-FK-VL | 2026-05-11 | |||
| 11-DX-VJ | 2026-03-20 | |||
| 95-DX-VH | 2026-03-11 | |||
| 24-FG-VT | 2026-03-08 | |||
| 79-DL-HB | 2026-03-21 | |||
| 99-FX-KZ | 2026-03-21 | |||
| 42-DS-RN | 2026-03-17 | |||
| 45-DR-TD | 2026-03-14 | |||
| 27-LLJ-5 | 2026-03-05 | |||
| XJ-860-L | 2026-03-05 | |||
| 5-TRT-64 | 2026-03-06 | |||
| 51-FN-VH | 2026-03-01 | |||
| 83-DZ-JF | 2026-02-28 | |||
| JV-800-J | 2026-03-08 | |||
| 77-FB-HK | 2026-02-26 | |||
| 21-DN-BZ | 2022-04-09 | |||
| 65-DL-ZH | 2022-11-11 | |||
| 72-DP-KP | 2020-12-25 | |||
| 96DBVZ | 2020-06-08 | |||
| 36-FJ-GK | 2024-02-05 | |||
| 55-FR-BV | 2020-06-11 |