Kenteken check 73-GXJ-7

Peugeot Partner

NL
73-GXJ-7
Carscanner Score
5.3
5.3

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

3k tot 4k

Catalogusprijs

€ 22.208

BPM

€ 5.055,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2008

Tenaamstelling

06 aug 2024

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Peugeot Partner écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 73-GXJ-7
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Peugeot Partner
Transmissie
Overig
Brandstof
Benzine
Milieulabel
D

Deze Peugeot Partner met kenteken 73-GXJ-7 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Peugeot was € 22.208. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 90 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1587 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Met 1.514 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 803 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-10-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 4.100.

Brandstof Benzine
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.587 cm³
Vermogen 90 pk (66 kW)
Transmissie Overig
Milieulabel D
Brandstof Benzine
Verbruik (gecombineerd) 8.2 l/100 km
Milieuclassificatie 4
Brandstof LPG
Verbruik (gecombineerd) 8.2 l/100 km
Milieuclassificatie 4
Carrosserie Stationwagen
Lengte 4,38 m
Wielbasis 2,73 m
Rijklaar gewicht 1.514 kg
Technische max. massa voertuig 2.025 kg
Tenaamstelling 06 aug 2024 ↓
Eerste registratie 03 okt 2008
Eerste toelating in Nederland 03 okt 2008
APK vervaldatum 03 okt 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
Nette auto
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Schuifdeur
Verwarmde buitenspiegels
Airconditioning
Automatische klimaatregeling
Elektrisch bedienbare ramen
Airbags
Alarmsysteem
Antiblokkeersysteem (ABS)
Startonderbreker
Centrale vergrendeling

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Peugeot van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 4.281

Bij een handelaar

€ 4.077

Bij een particulier

€ 3.873

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 3.465

Particuliere verkoop

€ 3.873

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 608 per maand
PER MAAND
Brandstof € 210
Groningen € 167/mnd
Fryslân € 166/mnd
Drenthe € 166/mnd
Overijssel goedkoopst € 163/mnd
Flevoland € 164/mnd
Gelderland € 168/mnd
Utrecht € 164/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 163/mnd
Zuid-Holland duurst € 170/mnd
Zeeland goedkoopst € 163/mnd
Noord-Brabant € 164/mnd
Limburg € 165/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Onderhoud & reparatie € 89
Verzekering (WA) € 85
Afschrijving € 44
Banden € 16

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 17 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Plaats Schelluinen
Bron 3 bronnen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 20 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

2 recente eigenaren

  • 03 okt 2008

    Eerste registratie

    Peugeot Partner

  • 03 okt 2008

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 03 jul 2024

    Eigenaar wijziging

    1 maand
  • 06 aug 2024

    Huidige eigenaar

    2 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2020
?
2021
?
2022
2023
2024
!
2025
2026
2026
APK geldig tot
3 oktober 2027
Keuringen
8 keuringen
!
Adviespunten
2 punten
21 aug 2026
Goedgekeurd

APK Keuring 2026

om 14:18
Goedgekeurd
9 apr 2026
Afgekeurd

APK Keuring 2026

om 10:37
Afgekeurd
14 aug 2025
!Adviespunt
!

APK Keuring 2025

om 09:11
!Adviespunt
Banden & wielen
! Bandenspanning niet op juiste waarde (4x)
Verlichting
! Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan
20 aug 2024
Goedgekeurd

APK Keuring 2024

om 09:06
Goedgekeurd
28 sep 2023
Goedgekeurd

APK Keuring 2023

om 13:06
Goedgekeurd
26 sep 2022
Onbekend
?

APK Keuring 2022

om 10:51
Onbekend
Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxx xxxxx xxxx (xxxx)
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
21 sep 2021
Onbekend
?

APK Keuring 2021

om 16:49
Onbekend
Xxxxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxx / xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx
Xxxxxx
Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxx xxxxx xxx xxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxx (xxxx) / xxxxxxxxx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
21 sep 2020
Goedgekeurd

APK Keuring 2020

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De RDW registreert 2 tenaamstellingen voor deze Peugeot Partner uit 2008: het aantal keer dat het kenteken op een andere naam is gezet, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Carscanner schat de huidige marktwaarde van 73-GXJ-7 op ongeveer € 4.100. Deze schatting is gebaseerd op marktdata van vergelijkbare auto's.
De APK van deze Peugeot Partner is geldig tot 3 oktober 2027, dus nog 11 maanden.
De laatst bekende kilometerstand van deze Peugeot Partner komt uit een advertentie van 7 augustus 2024 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, 73-GXJ-7 is geen importauto. De auto is op 3 oktober 2008 direct in Nederland op kenteken gezet.
Voor deze Peugeot Partner zijn geen terugroepacties geregistreerd.
Deze Peugeot Partner staat sinds 6 augustus 2024 op de huidige naam, inmiddels 2 jaar en 2 maanden.
Volgens de RDW-registratie bedroeg de cataloguswaarde van 73-GXJ-7 € 22.208.

Algemene informatie

Model Peugeot Partner stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2008
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 918 · ± 3 jaar
Productieperiode 24 sep 1999 – 27 sep 2018
Geregistreerde auto's in NL 84 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 40 van 84 · 48% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Peugeot Partner stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
1999 4 registraties · 2 import 4 2 € 16.614,- € 3.110,- Gem. nieuwprijs € 16.614,- · Gem. BPM € 3.110,-
2000 6 registraties · 3 import 6 3 € 3.163,- Gem. BPM € 3.163,-
2001 2 registraties · 1 import 2 1 € 3.598,- Gem. BPM € 3.598,-
2003 5 registraties · 3 import 5 3 € 3.256,- Gem. BPM € 3.256,-
2004 6 registraties · 3 import 6 3 € 3.555,- Gem. BPM € 3.555,-
2005 9 registraties · 4 import 9 4 € 20.657,- € 3.919,- Gem. nieuwprijs € 20.657,- · Gem. BPM € 3.919,-
2006 6 registraties · 3 import 6 3 € 18.150,- € 3.040,- Gem. nieuwprijs € 18.150,- · Gem. BPM € 3.040,-
2007 5 registraties · 2 import 5 2 € 20.762,- € 4.077,- Gem. nieuwprijs € 20.762,- · Gem. BPM € 4.077,-
2008 deze auto 8 registraties · 4 import 8 4 € 21.740,- € 3.632,- Gem. nieuwprijs € 21.740,- · Gem. BPM € 3.632,-
2009 2 registraties · 0 import 2 0 € 22.784,- € 5.067,- Gem. nieuwprijs € 22.784,- · Gem. BPM € 5.067,-
2010 2 registraties · 1 import 2 1 € 21.890,- € 6.520,- Gem. nieuwprijs € 21.890,- · Gem. BPM € 6.520,-
2012 2 registraties · 1 import 2 1 € 23.643,- € 1.200,- Gem. nieuwprijs € 23.643,- · Gem. BPM € 1.200,-
2013 7 registraties · 3 import 7 3 € 24.843,- € 3.979,- Gem. nieuwprijs € 24.843,- · Gem. BPM € 3.979,-
2014 4 registraties · 2 import 4 2 € 28.572,- € 6.043,- Gem. nieuwprijs € 28.572,- · Gem. BPM € 6.043,-
2015 2 registraties · 1 import 2 1 € 24.309,- € 2.040,- Gem. nieuwprijs € 24.309,- · Gem. BPM € 2.040,-
2016 8 registraties · 4 import 8 4 € 28.862,- € 2.653,- Gem. nieuwprijs € 28.862,- · Gem. BPM € 2.653,-
2017 2 registraties · 1 import 2 1 € 29.245,- € 1.323,- Gem. nieuwprijs € 29.245,- · Gem. BPM € 1.323,-
2018 4 registraties · 2 import 4 2 € 28.555,- € 1.788,- Gem. nieuwprijs € 28.555,- · Gem. BPM € 1.788,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
VN-920-R 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
42-LKF-8 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
Z-906-PB 2026-10-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
TP-661-Z 2026-08-07 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
19-JZB-3 2024-04-11 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JZ-276-T 2021-05-22 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
75-KHB-7 2023-03-21 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
P-391-LR 2024-04-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JVL-26-V 2026-03-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JH-122-N 2021-07-05 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
31-KVF-8 2021-06-16 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
RT-043-K 2022-04-02 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
77-KRH-2 2022-01-12 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
23-JLD-8 2023-07-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
29-JBJ-9 2024-03-25 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
75-LZJ-2 2024-09-30 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3STK31 2020-09-12 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NK-954-D 2022-09-10 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PD-743-V 2025-05-20 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NR-286-F 2025-04-21 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
69-SHV-1 2023-09-29 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
05-PRZ-5 2020-06-06 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JZ-168-P 2025-05-01 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
20-HXT-4 2023-11-09 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
66-XG-PK 2026-03-12 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
30-HST-2 2023-05-20 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
60-JNS-6 2023-11-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
40-KDR-8 2026-07-15 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
11-JXR-1 2026-04-13 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
14-KFL-6 2023-07-14 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NK-855-T 2025-02-22 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
89-JNX-5 2025-06-05 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 73-GXJ-7 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X