Kenteken check 72-TTD-5

Volkswagen Passat Cc

NL
72-TTD-5
Carscanner Score
8.3
8.3

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Schade & onderhoud check

Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport

  • Online schadeverleden
  • WOK status (Wacht op keuren)
  • Onderhoudshistorie
  • BPM Schade check
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Specificaties

Merk & type
Volkswagen Passat Cc
Transmissie
Automaat
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
212 km/u

Deze Volkswagen Passat Cc met kenteken 72-TTD-5 is afkomstig uit het bouwjaar 2010. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 43.242. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. Dit model beschikt over een 1968 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.3 l/100 km. Dankzij 1.564 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 4.600.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.968 cm³
Vermogen 140 pk (103 kW)
Versnellingen 6
Transmissie Automaat
Brandstof Diesel
Verbruik (stad) 6.4 l/100 km
Verbruik (snelweg) 4.7 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 5.3 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Carrosserie Sedan
Aantal zitplaatsen / deuren 4 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,89 × 1,86 × 1,42 m
Wielbasis 2,71 m
Rijklaar gewicht 1.564 kg
Technische max. massa voertuig 1.990 kg
Eerste registratie 17 dec 2010
Eerste toelating in Nederland 16 sep 2013 ↓
Gebruikt als taxi nee
Airconditioning
Automaat

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Volkswagen van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 4.794

Bij een handelaar

€ 4.566

Bij een particulier

€ 4.338

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 3.881

Particuliere verkoop

€ 4.338

Verwachte statijd

8 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 579 per maand
PER MAAND
Groningen € 173/mnd
Fryslân € 172/mnd
Drenthe € 172/mnd
Overijssel goedkoopst € 168/mnd
Flevoland € 169/mnd
Gelderland € 174/mnd
Utrecht € 170/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 168/mnd
Zuid-Holland duurst € 176/mnd
Zeeland € 169/mnd
Noord-Brabant € 170/mnd
Limburg € 170/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Brandstof € 137
Verzekering (WA) € 128
Onderhoud & reparatie € 110
Afschrijving € 21
Banden € 16

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 104 dagen
15 sep 2020 Prijsverlaging −€ x.xxx
20 nov 2020 Prijsverlaging −€ x.xxx
Nog 1 prijs verborgen · bekijk in premium
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 33 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Bron 3 bronnen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
25 jun 2021 Prijsverlaging −€ x.xxx
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 62 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

  • 17 dec 2010

    Eerste registratie

    Volkswagen Passat Cc

  • 16 sep 2013

    Geïmporteerd naar Nederland

    Na 2 jaren
  • 17 dec 2010

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 11 dec 2019

    Huidige eigenaar

    6 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Import check

BPM controle

Xxxxxxx

Bruto BPM

€ 3.459

Bekijk de volledige import check
  • BPM controle op schade-import
  • Afschrijvingsmethode en vaststeldatum BPM
  • Onderhoudshistorie, ook uit het buitenland
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

2 kilometerstanden bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Ja, 72-TTD-5 is een importauto. De auto is voor het eerst toegelaten op 17 december 2010 en op 16 september 2013 in Nederland geregistreerd.
De geschatte dagwaarde van 72-TTD-5 is op dit moment circa € 4.600. Dit is een indicatie op basis van marktdata, geen taxatie.
Voor 72-TTD-5 is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (10 augustus 2021), dus geen actuele stand. Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie van de auto.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor deze Volkswagen Passat Cc.
De nieuwprijs van deze Volkswagen Passat Cc was volgens de RDW € 43.242, inclusief btw en BPM.
72-TTD-5 is 2 keer online te koop aangeboden, voor het eerst op 1 juni 2020 en voor het laatst op 10 augustus 2021. Een recente advertentie is bij Carscanner niet bekend; dat sluit niet uit dat de auto elders te koop staat.
Deze Volkswagen Passat Cc is voor het eerst toegelaten op 17 december 2010. Op basis van die datum geldt 2010 als bouwjaar.
Deze Volkswagen Passat Cc heeft een vermogen van 140 pk.

Algemene informatie

Model Volkswagen Passat Cc sedan
Recente marktcijfers bouwjaar 2010
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 1.012 · ± 3 jaar
Productieperiode 13 dec 2010 – 12 jan 2012
Geregistreerde auto's in NL 51 waarvan 1 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 20 van 51 · 39% waarvan 1 in de laatste 12 maanden

Historie

Volkswagen Passat Cc sedan
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2010 deze auto 4 registraties · 3 import 4 3 € 45.237,- € 7.904,- Gem. nieuwprijs € 45.237,- · Gem. BPM € 7.904,-
2011 45 registraties · 17 import 45 17 € 49.245,- € 7.514,- Gem. nieuwprijs € 49.245,- · Gem. BPM € 7.514,-
2012 2 registraties · 0 import 2 0 € 46.926,- € 9.196,- Gem. nieuwprijs € 46.926,- · Gem. BPM € 9.196,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
86-PBP-3 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
01-PHH-4 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
65-XSV-8 2026-09-08 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
46-PXH-7 2026-08-04 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
62PBL8 2020-07-22 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
56PBP1 2020-12-12 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
81-SXD-5 2024-12-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
39-RLT-9 2021-04-28 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
92-RPZ-1 2023-01-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
73-PSZ-6 2021-10-28 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
75XTF4 2020-10-21 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
73-RRH-8 2025-10-03 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
33-ZSR-1 2023-05-17 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
81-PFL-1 2022-03-29 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JPF-67-T 2026-01-24 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
64-PBL-8 2023-03-31 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
03-RLH-6 2023-06-08 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GL-526-B 2023-05-22 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
34-RFG-1 2025-03-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
08-SBN-3 2023-03-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
42-RRH-8 2023-01-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
60-SJG-7 2024-09-25 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
58SFG8 2020-09-23 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
62-RSL-7 2022-10-26 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
TF739F 2021-03-29 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
97-SBL-9 2022-01-28 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
63SHJ9 2020-07-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
88-RBR-6 2026-07-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
60PBL8 2021-01-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-TFN-63 2022-01-25 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
79-SJX-1 2022-11-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
59-SFR-2 2020-05-16 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 72-TTD-5 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X