Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.145,-
Nee
2000
2020-07-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 106 met kenteken 72-FX-ZJ is op kenteken gezet in 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1360 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.9 l/100 km. Dankzij 955 kg ligt deze auto soepel op de weg. Sinds 2130 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 31-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 3 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1010 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1310 kg |
| Lengte | 3,68 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-08-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-08-22 |
| APK vervaldatum | 2027-05-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 106 hatchback
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 106
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 204.903 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 1997-02-17 - 2001-01-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 295 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 7 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 2 | € 2.765,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1998 | 33 | 1 | € 2.424,- | |
| 1998 | 84 | 1 | € 1.815,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 1999 | 107 | 1 | € 2.274,- | |
| 1999 | 810 | 13 | € 1.699,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 2000 | 143 | 3 | € 2.197,- | |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1 | 0 | € 2.145,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-DH-BD | 2026-05-14 | |||
| 80-GH-TG | 2026-05-11 | |||
| XZ-RB-33 | 2026-05-08 | |||
| ZH-TR-47 | 2026-04-28 | |||
| XN-HJ-41 | 2026-04-29 | |||
| 80-GB-LG | 2026-04-28 | |||
| 03-DP-LS | 2026-05-12 | |||
| XR-FD-63 | 2026-04-19 | |||
| 32-GK-VB | 2026-05-07 | |||
| XP-TH-34 | 2026-05-11 | |||
| ZG-SJ-92 | 2026-03-14 | |||
| 69-FR-BL | 2026-02-28 | |||
| 52GBJS | 2021-03-02 | |||
| 75-GN-FZ | 2020-10-15 | |||
| ZFHP44 | 2020-05-29 | |||
| XL-FZ-45 | 2022-05-04 | |||
| 83DXTV | 2021-03-27 | |||
| 90GRK5 | 2021-10-11 | |||
| 45GKBJ | 2020-11-20 | |||
| 33GFKG | 2021-03-22 | |||
| 53-DG-NP | 2024-05-25 | |||
| 88DZFZ | 2021-07-02 | |||
| 23-FL-ZR | 2021-09-27 | |||
| XT-XD-13 | 2021-03-24 | |||
| 56FRHH | 2020-09-25 | |||
| SRRX61 | 2020-09-28 | |||
| XTPN97 | 2020-10-12 | |||
| 86GKFS | 2020-10-24 | |||
| XGRP91 | 2020-07-04 | |||
| 23FKFB | 2020-08-12 |