Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 72-BFJ-2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 320 pk. De cilinderinhoud bedraagt 10518 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Met 7.070 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 06-11-2014. Sinds 1010 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-08-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 320 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-11-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-11-19 |
| APK vervaldatum | 2023-08-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
1 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 873 |
| Periode | 2014-11-19 - 2015-02-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 4 | 0 | ||
| 2014 | 4 | 0 | ||
| 2015 | 8 | 0 | ||
| 2015 | 1 | 0 | ||
| 2015 | 1 | 0 | ||
| 2016 | 1 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-BFJ-2 | 2023-09-04 |