Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos Prime met kenteken 71HNNH is afkomstig uit het bouwjaar 2001. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze auto weegt 922 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2420 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-05-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2019-10-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-09-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-09-21 |
| APK vervaldatum | 2020-05-25 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos Prime hatchback
|
Nu te koop
21 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Hyundai Atos Prime
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 812 |
| Periode | 2000-10-12 - 2003-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1404 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 20 | 0 | € 1.804,- | |
| 2000 | 70 | 0 | € 1.336,- | |
| 2000 | 70 | 0 | € 1.336,- | |
| 2001 | 131 | 3 | € 1.756,- | |
| 2001 | 1102 | 3 | € 1.184,- | |
| 2001 | 1102 | 3 | € 1.184,- | |
| 2002 | 27 | 0 | € 1.696,- | |
| 2002 | 231 | 2 | € 1.150,- | |
| 2002 | 231 | 2 | € 1.150,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 1.304,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 1.304,- | |
| 2004 | 1 | 1 | € 1.249,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 69-HN-JV | 2026-05-21 | |||
| 97-GG-ZX | 2026-05-21 | |||
| 29-GZ-RX | 2026-05-15 | |||
| 83-HX-FH | 2026-05-16 | |||
| 18-GV-FX | 2026-05-15 | |||
| 55-HS-HS | 2026-05-09 | |||
| 54-HS-HS | 2026-05-05 | |||
| 63-GS-TG | 2026-05-02 | |||
| 63-HN-DT | 2026-05-02 | |||
| 48-HJ-RL | 2026-04-30 | |||
| 32-GJ-JB | 2026-04-20 | |||
| 73-GG-RH | 2026-04-16 | |||
| 33-HS-SH | 2026-04-14 | |||
| 86-HV-ZH | 2026-04-13 | |||
| 11-GX-GF | 2026-05-21 | |||
| 75-HH-NZ | 2026-04-07 | |||
| 38-HP-NJ | 2026-03-26 | |||
| 22-HN-PZ | 2026-03-24 | |||
| 06-KFR-5 | 2026-03-23 | |||
| 27-HX-FL | 2026-03-17 | |||
| 17-HV-HX | 2026-03-27 | |||
| 61-HV-ZH | 2026-03-11 | |||
| 38-GS-TG | 2026-03-11 | |||
| 03-GL-JD | 2026-03-09 | |||
| 95-HK-ZB | 2026-03-05 | |||
| 44-GX-GF | 2026-03-04 | |||
| 26-GZ-BJ | 2024-01-13 | |||
| 14-GV-JD | 2024-01-24 | |||
| 38GZXG | 2020-08-07 | |||
| 75-GS-JB | 2020-08-05 |