Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.105,-
Nee
2001
2026-05-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Lupo met kenteken 71-HS-NX is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Met 970 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 152 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1069 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1380 kg |
| Lengte | 3,53 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,32 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-06 |
| APK vervaldatum | 2026-10-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Lupo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.295 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Lupo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
11 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 175.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 997 |
| Periode | 2000-10-18 - 2006-09-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5190 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 310 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 12 | 7 | € 2.091,- | |
| 2000 | 12 | 7 | € 2.091,- | |
| 2001 | 1190 | 37 | € 2.066,- | |
| 2001 | 1190 | 37 | € 2.066,- | |
| 2002 | 1600 | 81 | € 12.500,- | € 2.228,- |
| 2002 | 1600 | 81 | € 12.500,- | € 2.228,- |
| 2003 | 1060 | 77 | € 33.553,- | € 2.353,- |
| 2003 | 1060 | 77 | € 33.553,- | € 2.353,- |
| 2004 | 899 | 60 | € 14.175,- | € 2.364,- |
| 2004 | 901 | 61 | € 14.175,- | € 2.364,- |
| 2005 | 422 | 47 | € 12.075,- | € 2.289,- |
| 2005 | 422 | 47 | € 12.075,- | € 2.289,- |
| 2006 | 7 | 1 | € 2.680,- | |
| 2006 | 7 | 1 | € 2.680,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 76-HS-FB | |||
| 16-ZVD-6 | |||
| 16-PF-VD | |||
| 03-HH-KF | |||
| 78-PF-PH | |||
| 72-LK-JZ | |||
| 77-JX-GX | |||
| 29-RH-PG | |||
| 90-JB-JF | |||
| 13-GN-HK | |||
| 50-HK-XG | |||
| 63-LD-JF | |||
| 44-JG-JP | |||
| 80-JR-GN | |||
| 57-PN-RS | |||
| 11-HJ-ZS | |||
| 48-RH-DF | |||
| 55-NB-LP | |||
| 51-NS-PB | |||
| 69-HK-BR | |||
| 97-NV-HN | |||
| 05-NZ-HR | |||
| 99-JX-JJ | |||
| 68-RD-KK | |||
| 16-ZTT-4 | |||
| 24-JD-KH | |||
| 06-JD-XP | |||
| 08-PP-XT | |||
| 98-NB-XG | |||
| 32-NJ-FP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-LL-ZB | 2026-05-17 | |||
| 39-NG-KX | 2026-05-16 | |||
| 48-JJ-ZJ | 2026-05-12 | |||
| 34-GX-VN | 2026-05-12 | |||
| 68-LH-XD | 2026-05-21 | |||
| 37-PF-XL | 2026-05-17 | |||
| 80-JH-GZ | 2026-05-12 | |||
| 09-RH-JF | 2026-05-22 | |||
| 66-JX-DK | 2026-05-11 | |||
| 97-RZ-KH | 2026-05-08 | |||
| 73-JJ-FB | 2026-05-07 | |||
| 17-NF-TS | 2026-05-05 | |||
| 68-PL-GR | 2026-05-06 | |||
| 80-LT-GS | 2026-05-12 | |||
| 58-JZ-TR | 2026-05-04 | |||
| 79-RN-ST | 2026-05-20 | |||
| 89-LL-VR | 2026-04-30 | |||
| 69-PL-RP | 2026-05-05 | |||
| 74-JB-KV | 2026-05-07 | |||
| 62-JL-RV | 2026-04-25 | |||
| 53-LD-BG | 2026-04-25 | |||
| 80-PD-HV | 2026-04-25 | |||
| 46-JN-GV | 2026-05-06 | |||
| 88-NP-XB | 2026-04-25 | |||
| 66-LJ-BT | 2026-05-22 | |||
| 32-JF-HP | 2026-05-15 | |||
| 68-NT-PS | 2026-05-22 | |||
| 64-LZ-HB | 2026-05-12 | |||
| 91-NP-VX | 2026-05-05 | |||
| 86-PX-KK | 2026-05-05 |